Якщо ви плануєте домашню установку, ви можете спробувати встановити її самостійно, але в будь-якому іншому випадку - і часто також вдома - однозначно краще звернутися в компанію, яка професійно надає подібну послугу. Тільки так ви можете бути впевнені, що вся система була правильно налаштована. Встановлення системи відеоспостереження пропонує наша компанія, тому варто ознайомитися з думками, які ви зайдете на сайті. Не кожна компанія, яка встановлює камери відеоспостереження, виконує цю послугу у всіх типах будинків, тому також варто спочатку перевірити це.

Відеоспостереження корисно не тільки на підприємствах або великих заводах. За допомогою камер ви також можете убезпечити власний будинок або подати подібну ідею до школи, де навчаються ваші діти. Якщо ви вирішили встановити відеоспостереження, то варто найняти професіоналів, які також порадять, скільки і які камери вибрати для вказаного місця.

Щоб мати можливість отримувати якісні зображення з камери і без перешкод, необхідно використовувати швидке та стабільне з’єднання - найкраще підходить для стаціонарного інтернету по оптоволоконному кабелю або мобільного Інтернету LTE. Пропозиція включає три варіанти швидкості домашнього інтернету:

  • до 300 Мб/с,
  • 500 Мб/с,
  • 1 Гбіт/с.

З іншого боку, мобільний інтернет доступний без обмеження швидкості в межах покриття мережі. А завдяки нашим службам «Безпечний інтернет» та « Безпечний смартфон» ви можете захистити свій телефон та комп’ютер від кібер злочинців, не даючи їм перехопити зображення з IP-камери.

Як підключити IP-камеру через Wi-Fi і за допомогою кабелю Ethernet?

1. Підключіть камеру до джерела живлення.

2. Підключіть камеру до мережі. Для цього використовуйте кабель Ethernet RJ45 – вставте його безпосередньо в комп’ютер або підключіть до роутера.

3. Знайдіть заводську IP-адресу камери.

4. Запустіть веб-браузер і введіть IP-номер мережевої камери в поле адреси.

5. Знайдіть вкладку з налаштуваннями мережі та призначте камері нову IP-адресу. Вона повинна знаходитися в тому ж діапазоні, що й інші пристрої в мережі, однак IP-адреси не можуть бути ідентичними.

6. Для підключення Wi-Fi виберіть стандарт мережі 802.11ac.

7. Після збереження налаштувань введіть задану IP-адресу камери у веб-браузері. Через деякий час з’явиться відзняте зображення.

Альтернативний варіант — використання IP-сканера — таке програмне забезпечення часто надається виробником на компакт-диску.