Hatley точно знає, як зробити дитину яскравою і помітною! Компанія з Канади, яка починала 30 років тому як сувенірний магазинчик, сьогодні виробляє незабутні за якістю та барвистістю дощовики, гумові чоботи, дитячі піжами, парасольки та інші товари для дітей та дорослих.

В Україні Hatley відомі за одягом для дощу. Особливою популярністю користуються чоботи Hatley, гумові дощовики та парасольки. У Hatley дитяча колекція запам'ятовується принтами, з якими дитину на вулиці одразу видно. При цьому фірма дбайливо ставиться до охорони навколишнього середовища та намагається виробляти речі, які не виходять із моди. Пройшовши за посиланням babyfashion.com.ua/hatley, ви зможете ознайомитися з колекцією дитячого одягу від Hatley, яка представлена на сторінках інтернет-магазину babyfashion.com.ua!

Hatley приділяє велику увагу якості, оскільки якісний виріб може передаватися у спадок братам і сестрам. Таким чином, у світі не збільшується кількість відходів через брак. І покупцям набагато приємніше носити одяг, який не зношується роками.

Якщо вам подобається дизайн Hatley, дитячий одяг цього бренду підкорить ще однією особливістю. Наприклад, водонепроникні дощовики не мають у складі ПВХ (полівінілхлориду), а піжами зроблені з органічної бавовни без використання азобарвників (сертифікація GOTS). Хоча всі відтінки дуже яскраві, ви можете не переживати: в одязі Hatley немає шкідливих хімічних елементів.

Марка порівняно недавно з'явилася в Україні, хоча існує на ринку понад 30 років, тому у нас можна придбати Hatley тільки в інтернет-магазинах.