Багато хто пам'ятає з дитинства, як мами любили одягати їх на прогулянку взимку. Купа дитячого одягу: колготки, зимові рейтузи, колючий светр, спеціальні товсті шкарпетки, додаткова шапка або дві шапки, шарфи та інші речі. У такому вигляді гуляти не надто зручно. Поки одягаєшся вдома, спітнієш, а на вулиці одразу замерзнеш. Та й почуваєшся в цьому тісному коконі незграбним та неповоротким. Добре, що в наш час вигадали термобілизну дитячу: штани, лонгсліви, комбінезони. Легка та практична – вона зігріває дитину при низькій температурі, дозволяє тілу дихати, суттєво спрощує збори на прогулянку будь-якої пори року, полегшує життя дітям та батькам.

Що таке термобілизна?

Термобілизна – це білизна для дитини та дорослих, яку прийнято носити на голе тіло під верхній одяг з метою зберегти тепло та забезпечити оптимальну температуру в будь-яку погоду. Як термобілизна для зими та осені можуть виступати: кальсони, водолазки, футболки, боді, комбінезони, костюми, шкарпетки, рукавички, підшоломники та інші речі. Маючи невелику вагу, вона відмінно підтримує тепло, замінюючи 2-3 шари зайвого одягу. Підходить для повсякденних прогулянок, різних занять спортом у холодну пору року.

Ключові особливості та переваги термобілизни

Секрет – у спеціальному матеріалі, створеному за спеціальною технологією. Використовується тканина комірчастої структури, саме завдяки осередкам піт і вода швидко виводяться назовні і не потрапляють назад, при цьому зберігається тепло, яке виробляє тіло дитини, а доступ холодному повітрю обмежується.

Насправді це виглядає так. Перебуваючи одягненим у приміщенні або активно рухаючись на вулиці, дитина потіє. Звичайний одяг вбирає вологу, стає вологим, втрачає властивості. Дитяча термобілизна у свою чергу відводить вологу назовні, не дає їй потрапити назад. Завдяки особливій структурі тканина «дихає», зберігає тепло, тобто підтримується оптимальна температура тіла. Дитина захищена від перегріву та від переохолодження навіть прохолодною зимою.

Переваги:

  • підходить для хлопчиків та дівчаток;
  • захищає від холоду при низькій температурі в холодну пору року;
  • не допускає перегрівання дитини, дозволяючи тілу дихати;
  • добре та швидко виводить вологу, залишаючи шкіру сухою;
  • легка, зручна (приємно носити, не сковує свободу рухів, не обмежує активність дитини під час прогулянки або занять спортом);
  • якісна білизна не вимагає складного догляду, її не потрібно прасувати.