Освіта сьогодні, це перш за все, правильний вибір навчального закладу в якому буде комфортно отримувати нові знання. Якщо ви перебуваєте в пошуку школи для своєї дитини, варто подумати про приватну школу інноваційної освіти. Приватна Креативна Міжнародна Дитяча Школа (КМДШ) в Києві, реалізує програму навчання, засновану на сучасному підході. В рамках цього методу учні вчаться проявляти творчі здібності, шукати правильні рішення, спілкуватися в повній довірі і нарешті, мислити незалежно і позитивно. Переходьте на сайт: https://www.creativeschool.com.ua/, школи, де можна ознайомитися з форматами навчання, серед яких:

1. Школа повного дня: 1-4 класи, 5-9 класи, 10-11 класи.

2. Позашкільні формати: школа вихідного дня, тематичні табори, професійні клуби.

Чому школа КМДШ заслуговує вашої уваги?

  • Формат навчання відповідно до європейських освітніх стандартів. У школі кожна дитина має можливість розвиватися індивідуально, відкриваючи і розвиваючи свої здібності. Наповнення дитячої пізнавальної пристрасті і цікавості до світу викликає у кожного учня бажання повернутися сюди, а повсякденне навчання не втомлює. Школу відрізняють не тільки інноваційні методи навчання, а й творчий і відданий своїй справі колектив викладачів. Це не тільки навчальна програма, а й індивідуальний підхід, який формує важливі особистісні якості учня, адаптуючи процес навчання до освітніх здібностям і потребам кожного учня. Це допомагає підвищити залученість і концентрацію учнів і надихнути їх продовжувати навчання.
  • У школі велика увага приділяється поглибленому вивченню англійської мови з залученням носія мови для спілкування на заняттях. Англійська мова - базова, а починаючи з 3 класу, діти можуть вибрати для вивчення додаткову мову: французьку, іспанську, німецьку.
  • Збалансований розпорядок дня включає: участь в освітніх заходах і курсах. Під час перерви передбачено активний відпочинок. Діти забезпечуються триразовим харчуванням.

Щоб більше дізнатися про школу, можна скористатися віртуальною прогулянкою або замовити реальну екскурсію. Все що вам потрібно зробити, щоб ваша дитина стала учнем школи, це: заповнити заявку на вступ, пройти етап тестування, зустрітися з представниками школи для ознайомлення з навчальним процесом, і підписати договір про співпрацю. Скористайтеся унікальною пропозицією навчання і залишайте заявку на вступ прямо зараз.