Хороша кава еспресо має багато форм! Якщо ви хочете повністю насолодитися глибиною її аромату, виберіть високоякісний кофеїновий настій. Сьогодні ми пропонуємо рецепти заварної кави, як смачнішої кави для кавоварки!

Ідеальний ранок починається з кави!

Ідеальний ранок починається з чашки вашої улюбленої ароматної кави з каво машини, а режим приготування кави - справжнє мистецтво. Для багатьох людей це обов’язковий ритуал, який впливає на самопочуття навіть на цілий день. У цьому випадку важко не погодитися з відомим висловом композитора Джузеппе Верді: кава - це бальзам для серця і душі.

  • Класична арабіка

Виробники пропонують багато видів кави для кавоварки, які значно відрізняються за складом. Найвідоміший вид кави арабіка – лідирує, її найбільше вирощують у Бразилії та Колумбії. Більшість поціновувачів кофеїнового настою вважає арабіку найсмачнішим сортом, оскільки вона відрізняється інтенсивним смаком та ароматом. Тож якщо вам цікаво, яка кава еспресо задовольнить ваш смак, виберіть згаданий сорт.

  • Міцна робуста

Більш дешевою альтернативою популярній арабіці є робуста - призначена для любителів гіркої міцної кави. Якщо вона буде вміло смажена, вона буде такою же смачною, але кава повинна надходити з перевіреного джерела від авторитетного виробника. Щоб зробити індивідуальний вибір, варто оцінити обидва види - арабіку та робусту.

Ознайомтеся з маркуванням на упаковці кави!

Купуючи каву для вашої еспресо-машини, зверніть увагу на маркування на упаковці, що зробить вибір продукту ще простішим. Найважливіші цифри вказують на розмір та стиглість бобів. Чим вище число, наприклад 17 або 20, тим кращі зерна. З іншого боку, їх якість підтверджується буквами - найякісніші кавові зерна мають маркування ААА або АА.

Яка кава для автоматичної каво машини забезпечує найкращий смак?

Темна смажена арабіка ідеальна в цьому випадку через їх більш високу жирність, яка є відмінним носієм смаку. Але яскраві низько обсмажені зерна не підходять для автоматичних пристроїв, оскільки кожна автоматична кавоварка має нижчу температуру заварювання та забезпечує короткий час контакту між кавою та водою.

Зовсім інакше у випадку з фільтрувальними кавоварками - для них просто створюються яскраві та погано обсмажені зерна. У цих пристроях гаряча вода автоматично виливається через мелену каву, що призводить до інтенсивного та міцного заварювання навіть із самих слабких обсмажених зерен.