Минулого року, у грудні, здійснили продаж Вишняківського спиртового заводу державних підприємств «Укрспирт». Зараз завод виставлений на повторні торги.

Дані Фонду державного майна свідчать про те, що нові торги з реалізації Вишняківського місця провадження діяльності та зберігання спирту (лікеро-горілчане виробництво) заплановані у жовтні на 22 число.

Початкова вартість спиртового заводу становить 9 мільйонів 535 тисяч 170 гривень, заявки на участь в торгах прийматимуть до 21 жовтня включно.

Вишняківський спиртовий завод знаходиться у Кременчуці (Полтавська область) та розташований на земельній ділянці, яка займає 2,0351 гектарів. До об’єкта приватизації відносяться 166 найменувань будівель, обладнання та інше майно.

Особа, що переможе у прозорому аукціоні, стане власником більш ніж 25 об’єктів нерухомості, загальна площа якої становить 11 134, 2 квадратних метрів. Переможець буде володіти: будівлею котельні-спиртосховища заводу, адміністративною будівлею, прибудовою, складом, будівлею складу-ангару заводу, прохідними, побутовим цехом, будівлею підстанції, будівлею складу-магазину, гаражами, побутовим корпусом та іншими будівлями й спорудами. До того ж баланс заводу нараховує більш ніж 130 одиниць устаткування.

Минулого грудня завод був реалізований за 23,1 мільйона гривень. Початкова вартість заводу, що становила 9,8 мільйона гривень, збільшилася у 2,3 раза — до 23 мільйонів 100 тисяч 111 гривень. 

На перше жовтня заплановані торги з приватизації Новоборовицького спиртового заводу.

Якщо підсумувати, можна зробити висновок, що за 2020-2021 роки приватизація спиртових активів має принести державному бюджету десь півтора мільярда гривень.

Всього державою на продаж виставлятимуться 41 спиртовий завод, що належать ДП «Укрспирт» та 37 заводів, які належать концерну «Укрспирт».

Більш детально про приватизацію заводів Укрспирту читайте тут -  Приватизація заводів Укрспирту.

Переглянути посилання - Актуальні лоти, що виставляються на продаж через електронні аукціони. E-ZAKUPIVLI – платформа, що об’єднує всі аукціони системи Прозорро.Продажі та СЕТАМ. Завдяки зручним фільтрам та простому інтерфейсу платформа легка у користуванні для будь якого користувача. Фахівці компанії допоможуть зареєструватись та прийняти участь в аукціоні. 

Відгуки про компанію Електронні Закупівлі  – читати.