Бренд REHAU вже не перше десятиліття відомий в Україні як один з кращих виробників відмінних енергоефективних віконних систем. Продукція під цією маркою випускається вже більше 70 років, і користується попитом практично в усьому світі, не виключаючи України.

вікна Rehau

Вікна REHAU сьогодні є синонімом якості і надійності в світі металопластикових віконних конструкцій, які встановлені в багатьох багатоквартирних будинках Києва. Вони приносять тепло, затишок і тишу в кожну українську квартиру. Багато в чому це пов'язано з важливими перевагами німецьких вікон:

  • висока енергоефективність. Профілі РЕХАУ просто створюються для кліматичних умов України, а тому відмінно захищають від холодів і морозів навіть в найсуворіші зими;

  • захист від протягів і вуличного пилу. Конструкція профільної системи розроблена таким чином, щоб повністю «відрізати» внутрішній простір корпусу від запахів, пилу, шуму ззовні, а також усунути найменші протяги;

  • міцність, надійність і довговічність. Профіль вікна REHAU розрахований на експлуатацію протягом 40 і більше років, зберігає свою геометрію і бездоганний зовнішній вигляд при будь-яких зовнішніх умовах.

Всі ці якості забезпечують ретельно продумана багатокамерна профільна система, розширена складка і кілька контурів ущільнення. Перший не дозволяє віконній рамі замерзнути навіть в сильні морози, другий - монтувати склопакети підвищеної товщини, а контури ущільнення гарантують максимальну звукоізоляцію і теплозбереження. Через це на вікна РЕХАУ ціна дещо вище за аналоги, але вона цілком виправдана тим результатом, що людина отримує за свої гроші.

Вікна REHAU від провідного виробника в Києві

Компанія Орнет пропонує на практиці переконатися, що купити вікна REHAU – цілком виправдане рішення. Незважаючи на те, що профіль ввозиться в Україну з заводу в Польщі, контроль якості і сертифікація здійснюються материнською компанією, тому немає сумнівів в наявності всіх перерахованих вище переваг віконних систем в Києві.

Для балконів, лоджій і нежитлових приміщень ми пропонуємо вікна Rehau «Ecosol-design 60» з трикамерною конструкцією і монтажною глибиною 6 см Це чудовий компроміс між доступною ціною і відмінними експлуатаційними характеристиками віконної системи.

У свою чергу, віконні конструкції Rehau «Euro-design 70» з профілем в 5 камер дозволяють встановлювати склопакети товщиною 40 мм. Цього цілком достатньо, щоб отримати тепле і затишне житло.