На сьогодні неможливо уявити будь-які будівельні роботи без бетону, проте на різних етапах будівництва знаходять застосування різні марки та класи бетону, що відрізняються за міцністю. Широко застосовується майстрами завдяки відмінним характеристикам бетон м100 krasnebruk.com.ua/product/concrete-m100. Хоча він не витримує великих навантажень, проте незамінний при підготовчих будівельних роботах. Перед тим, як залити фундамент або монолітні плити потрібна бетонна подушка, що захистить арматуру від корозії. При укладанні доріг тонкий шар заливають на подушку з піску для встановлення на неї арматури. Таким чином, готують основу під тротуари, пішохідні доріжки, бордюри, огорожі.

Марка залежить від компонентів, що використовуються в процесі приготування. Співвідношення складових змінює якісні характеристики. Внаслідок того, що М100 виготовляється з меншою кількістю в’яжучої речовини, то її щільність та міцність відрізняються. Незважаючи на те, що галузі застосування М100 обмежені, є сфери, в яких матеріал з такими характеристиками незамінний.

Сфери застосування

Бетон м100 забезпечує надійне покриття та основу при різних видах будівництва. Служить чудовою основою для фундаментів. Цьому сприяє його невисока вартість. Для того, щоб укласти м100 не потрібне велике нагромадження техніки, інструментів, невибагливий цей матеріал і в догляді та роботі.

Якщо Вам потрібно облаштувати подвір'я біля заміського будинку або ж квартира потребує мінімальних ремонтних робіт, тоді не варто переплачувати за більш дорогий бетон, Вам достатньо буде м100. Це вид легкого бетону, що використовується для підготовчих робіт. Його використовують скрізь, де не вимагається високих експлуатаційних характеристик.

Ця марка бетону незамінна в приватному господарстві, для підлоги, що заливається прямо на грунт, для погребу, підвалу, господарського приміщення. З його допомогою виготовляють залізобетонні блоки, що не піддаються значному навантаженню.

Склад бетону М100

Розчин називають легким за те, що він містить мінімальну кількість цементу, якого вистачає на те, аби зв'язати між собою компоненти наповнювача. До складу підбетонки можуть входити щебінь, гравій. Як і для інших видів бетонів, для приготування М100 використовують цемент, пісок очищений середньої фракції, також пісок можуть заміняти на піщано-гравійну суміш. Вода сприяє тому, що розчин набуває правильної консистенції. Пластифікатори в цьому виді бетону використовують за необхідністю.

Щоб обрати марку бетону відповідно до Ваших завдань на будівництві, потрібно проаналізувати навантаження на об'єкт, знайти та купити всі компоненти, вимішати їх, дотримуючись пропорцій. А можна обрати бетон в КраснеБрук https://krasnebruk.com.ua/category/concrete/, та позбавити себе зайвих клопотів. Бетон приготують безпосередньо перед доставкою на Ваш будівельний майданчик.