На ринку є безліч типів електронних ваг. Їх міцність, конструкція, метод збирання в певному місці, а також точність зважування залежать від галузі, в якій вони працюють, й від того, наскільки важкі вантажі повинні зважуватися. Якщо ви віддаєте перевагу електронним вагам, зверніться до компанії «Ваги Україна», яка пропонує широкий вибір електронних вігів. В статті приведено найпопулярніші види електронних ваг, які використовуються в:

  • медицині;
  • промисловості;
  • транспорті;
  • логістиці.

Аналітичні та лабораторні ваги - надточні пристрої

Електронні ваги аналітичного та лабораторного призначення використовуються в медичних, фармацевтичних та хімічних лабораторіях. Вони відрізняються надійністю результатів, великою точністю зважування, а також простотою використання. Ваги цього типу цінуються за ефективність та довговічність. Більшість моделей пропонують широкий діапазон зважування (від 0,002 мг до 0,1 мг) та допустиме навантаження (від 41 г до 520 г), що робить їх рішеннями з досить високим рівнем універсальності. Їх легко вирівнювати й калібрувати, що дозволяє завжди отримувати надійний та точний результат.

Промислові та гакові ваги - незамінні на складі та розподільчому центрі

Підприємці, які володіють складами, виробничими цехами, гуртовими базами, а також сортувальними заводами й пивоварнями, потребують інструменти для ефективного та безвідмовного зважування напівфабрикатів, сировини, готової продукції, а також піддонів та упаковки. Для цього ідеально підходять складські ваги, як підлогові, так і гакові. Вони оснащені чіткими РК-екранами з підсвічуванням, що спрощує зчитування результатів вимірювання навіть на відстані.

Платформні ваги ідеально підходять для зважування посилок в центрах сортування та розподілу або гуртових торговців, які обслуговують компанії, що представляють індустрію електронної комерції.

Гакові ваги для промислового використання - це елемент, який часто можна знайти всюди, де необхідно підняти товари - без їх транспортування за допомогою навантажувачів. Вантаж розміщено на візку, встановленому на двотаврову балку.

Ваги для вимірювання вмісту резервуарів

Ваги для резервуарів корисні для отримання інформації про розмір вантажу, який знаходиться всередині даного бункера, наприклад, зерна. Танкові ваги використовуються на складах та виробничих лініях. Найчастіше вони виготовляються з нержавіючої сталі, що забезпечує безвідмовну, безперервну й безперебійну роботу - навіть в більш складних промислових умовах.