Шукаєте нерухомість в столиці? Якщо ви бажаєте придбати квартиру в новобудові, тоді окрім району та інфраструктури зверніть свою увагу на компанію забудовника. Сьогодні лідируючі позиції на ринку нерухомості займає забудовник Ковальська Нерухомість, котрий пропонує своїм клієнтам дуже вигідні умови співпраці:

  • прозорі та гнучкі ціни;

  • широкий спектр послуг для своїх клієнтів;

  • гарантії;

  • легальність;

  • якість;

  • надійність;

  • оперативність;

  • професіоналізм;

  • індивідуальний підхід, тощо.

Віддаєте перевагу комфорту та якості, шукаєте житло, котре б відповідало усім вашим вимогам, тоді можливо вас зацікавить сучасний  ЖК Паркові вежі на правому березі Дніпра. Поряд з жилим комплексом знаходиться зелений парк з унікальною флорою. Красота парку просто заворожує протягом усього року. Також практично біля житлового комплексу розміщується прекрасне озеро. Завдяки таким неймовірним красотам ви будете мати можливість відмінного відпочинку на свіжому повітрі з усією сім'єю. А який приголомшливий вид відкривається з вікна. Це треба лише бачити.

Новобудова ЖК Паркова Вежа орієнтована на тих, хто обирає красиве життя та щоденний комфорт. Зручна транспортна розв'язка, поряд аптеки, магазини, сади, школа, салони краси та фітнес-центри. Тут є все, що необхідно сучасній людині, котра прагне жити в своє задоволення. У декількох хвилинах ходьби знаходиться зупинка громадського транспорту, звідки можна доїхати до найближчого метро. Сам мікрорайон дуже тихий. Ви зможете відпочити від щоденної міської суєти.

ЖК вже зданий в експлуатацію, але досі є вільні квартири, котрі ви зможете подивитись та придбати по дуже вигідних цінах. На сайті ви знайдете детальний опис об'єкту та фотографії. Для того, щоб придбати житло В ЖК Паркова вежа, вам не треба буде виконувати ніяких складних маніпуляцій та зіштовхуватись з паперовою тяганиною. Все що від вас потрібно це звернутись до девелопера Ковальська Нерухомість, який у дуже стислі строки підбере для вас кращі умови для здійснення угоди. Кількість житлових приміщень зменшується з кожним днем, тому якщо ви бажаєте придбати нерухомість саме в цьому ЖК − треба поспішати. 

Окрім ЖК Паркова Вежа, забудовник пропонує безліч дуже гарних та матеріально вигідних варіантів нерухомості. Повний перелік та опис ви зможете знайти на сайті. Кожен об'єкт це сукупність сучасних ідей та якості.