У тому випадку, якщо є потреба зарядитися справжньою енергією українських Карпат, варто звернути увагу на мінеральну воду під назвою «Карпатська джерельна». Це звичайна мінеральна столова вода, яка гарно підходить для щоденного вживання та містить у собі велику кількість елементів, які корисні для організму людини. Тому, якщо є потреба придбати якісну мінеральну воду, на нашому сайті представлено великий вибір продукції.

Особливості видобутку мінеральної води

Перед тим, як потрапити на продаж на сайт https://molodo.com.ua/, спочатку відбувається видобуток мінеральної води. Дві артезіанські свердловини, в яких знаходиться вода, розміщуються в екологічно чистому регіоні на території України, а саме в Карпатах. Сама вода знаходиться приблизно на глибині, яка складає 90 метрів. Для того, щоб підняти її на гору, їй приходиться пройти шлях через різні гірні породи. Саме за цей час вона насичується корисними для людського організму мінералами. Представлена категорія води належить до гідрокарбонатно-кальцієвого різновиду мінеральних вод. В її складі є такі ключові елементи, як:

  • калій;
  • кальцій;
  • натрій;
  • магній.

При цьому рівень мінералізації є оптимальним, тому таку воду можна споживати щоденно без обов’язкової консультації лікаря.

Переваги мінеральної води

У тому випадку, якщо вибір зроблено в сторону негазованої води «Карпатської джерельної», то вона залишається такою, якою її отримують із свердловини. Вона має досить м’який смак, не підвергається хімічній та термічній обробці та насичена кальцієм. Це дає можливість зберегти її природний склад та смак. Серед основних переваг мінеральної води варто звернути увагу на наступні:

1. Для її видобутку та розливу використовуються сучасні методи та обладнання;

2. Розлив води відбувається безпосередньо на місцях її видобутку;

3. Склад мінеральної води є збалансованим;

4. Продаж мінеральної води відбувається у спеціальній тарі із полікарбонату, який зберігає всі її корисні властивості;

5. Використовуючи цю воду можна гарно втамувати спрагу;

6. Можливість поповнення водного балансу в організмі;

7. Насичення організму усіма необхідними мікроелементами.

Тому, якщо є потреба придбати не тільки смачну, але й збалансовану за складом мінеральну воду, варто звернути увагу на «Карпатську джерельну», яка останнім часом користується особливим попитом серед користувачів.