Історія силового кріплення почалася приблизно 100 років тому, в 20-х роках минулого століття, коли вчені проводили багато дослідав з металами і їх сплавами. Поступово знижуючи вуглець, використовуючи легуючі добавки і експериментуючи з різними способами термообробки, вони надали металу абсолютно нові властивості.

Інтернет-магазин господарських і залізних товарів Хозмаркет за посиланням https://xozmarket.com.ua/ пропонує вашій увазі широкий вибір хомутів, карабінів, саморізів, болтів, гвинтів та інших залізних товарів!

Кріпильні вироби, виготовлені за новою для того часу технологією, змогли витримувати великі статичні і динамічні навантаження, різку зміну високих і низьких температур. При цьому вони були надійно захищені від корозії і не дуже вирізнялися з-поміж інших металовиробів за розмірами. Можна сказати, що завдяки зусиллям вчених-металургів на ринку з'явився супер кріплення з підвищеними характеристиками міцності.

В наші дні силовий кріплення використовується там, де повинні бути надійні з'єднання. Їх встановлюють, якщо:

  • в процесі експлуатації конструкція буде сприймати підвищені механічні навантаження;

  • негативні атмосферні впливи не допускають можливості застосування звичайного кріплення;

  • потрібно знизити вагу кріпильного вузла без втрати міцності;

  • необхідно переміщення важких вантажів;

  • потрібно закріпити масивні металоконструкції там, де немає можливості використовувати зварювання.

Високоміцні (силові) металовироби широко використовуються в будівництві при складанні складних і простих конструкцій, задіяні в автомобілебудуванні, верстатобудуванні, мостобудуванні. Та й в побуті у нас іноді виникає необхідність в застосуванні силового кріплення. Ті ж болти приходять на допомогу, якщо потрібно закріпити на стіні важку техніку або замінити колесо в автомобілі.

Починаючи від класу міцності 8.8 для болтів, гвинтів, шпильок і класу міцності 8.0 для гайок - металовироби належать до високоміцного кріплення. При виготовленні таких виробів використовують різні типи сталей. 

Говорячи про застосування високоміцних болтів, шпильок, гайок, є сенс згадати про підготовку виробів. Професіонали, що працюють з таким кріпленням щодня, знають, як це робиться, а звичайні люди можуть пустити їх у справу прямо із заводською змазкою.

Зберігають кріплення в закритій тарі. При установці, для збільшення контакту поверхонь і запобігання прослизання, для кожного з'єднання використовують по дві шайби.