Підлогові покриття відрізняються якісними та експлуатаційними характеристиками, фактурою та матеріалами, кольором й призначенням. Особливим попитом користується підлога вінілова, вона відноситься до сучасних покриттів на основі ПВХ. Представлена у вигляді плитки або дошки, й призначена для укладання в приміщеннях з підвищеною вологістю. 

Вибір та особливості вінілової плитки для підлоги

Вінілова плитка - це альтернатива ламінату, вона складається з декількох шарів та імітує натуральне дерево, камінь, текстиль та інші матеріали. Фахівці компанії 1Floor рекомендують звернути увагу на кількість шарів, яка може відрізнятися у різних виробників. 

У більшості випадків це основа, проміжний, декоративний та захисний шар. До головних переваг плитки для підлоги з вінілу відноситься наступне: 

  • міцність та надійність; 
  • відмінна звукоізоляція;
  • тривалий експлуатаційний термін; 
  • вологостійкість; 
  • практичність та гігієнічність; 
  • простий спосіб укладання; 
  • широка палітра кольорів; 
  • демократична вартість. 

Консультанти магазину підлогових покриттів 1Floor допоможуть підібрати підходящий варіант, враховуючи запити клієнта, умови експлуатації та основні характеристики. До них відносяться розміри та форма, товщина, фактура та дизайн, клас зносостійкості, бренд та вартість. 

Залежно від класу плитки її використовують для укладання в різних житлових та виробничих приміщеннях з певною інтенсивністю проходження людей. Для кожного класу характерна своя товщина та термін служби. 

Поверхня вінілової підлоги не ковзає та стійка до горіння. При монтажі слід герметизувати шви, щоб не допустити проникнення вологи, яка негативно впливає на матеріал. Крім плитки, сучасні виробники випускають дошку та рулонне вінілове покриття. 

Що таке інженерна паркетна дошка?

Крім вінілової підлоги, великою популярністю користується інженерна паркетна дошка. Вона відноситься до різновиду паркету та коштує дешевше масивної. Замовити її можна за посиланням https://1floor.com.ua/catalog/inzhenerna-doshka/ за вигідною ціною та з гарантією від надійного виробника. 

Інженерна дошка характеризується підвищеною міцністю завдяки наявності додаткових ребер жорсткості та укладається шляхом з'єднання «шип-паз». Основними перевагами такої дошки є її міцність, тривалий термін служби, доступна вартість, практичність та простий монтаж. 

Завдяки наявності підкладки з фанери її можна укладати безпосередньо на стяжку, що прискорює робочий процес. У порівнянні з масивної вона має меншу товщину, тому легше стикується з іншими видами підлогових покриттів. 

Це натуральне підлогове покриття користується високим попитом завдяки відмінним якісним характеристикам. Монтаж виконується на клей та вимагає професійних навичок, тому роботи краще довірити кваліфікованим майстрам.