Співвітчизники часто проводять свята вдома. Організувати в такому форматі торжество легко. Від господарів потрібно тільки підготувати приміщення для гостей. Готування їжі на себе візьмуть спеціалізовані заклади. Це спрощує організацію, зберігає час.

Пропозиції "Авокадо"

Переходьте за посиланням https://sushi.te.ua/pizza/, щоб замовити піцу. Сьогодні це найпопулярніша страва для вечірок. "Авокадо" порадує різноманітністю піц, адекватними цінами, акційними пропозиціями. Доставка страв здійснюється по всьому Тернополю. На сайті можна уточнити час очікування, способи оплати. Тут же є інформація про знижки від закладу.

Крім піц вдасться замовити різні салати, супи. Доступні клієнтам "Авокадо" популярні напої - це дозволяє зробити комплексне замовлення.

Як вибрати піцу?

Для вечірок рекомендується замовляти відразу кілька різних піц - також вдасться догодити всім гостям. При виборі страви звертайте увагу на наступні моменти:

  • тип тесту;
  • технологія готування;
  • вид піци - класична італійська, кальцоне або чіканская (пиріг);
  • начинка;
  • вага - зазвичай варіюється від 300 до 600 г;
  • діаметр - варіюється від 25 до 35 см;
  • форма - крім класичних круглих піц можна знайти метрові прямокутні варіанти.

Звертайте увагу на особливості виконання - товщину тіста, наявність бортиків з начинкою.

В асортименті "Авокадо" крім класичних піц на зразок "Маргарити" і "Пепероні" вдасться знайти авторські варіанти - "М'ясна", "Полло", "Баварія", "Прошутто". Заклад надасть рибні піци - "Сальмоне", "З тунцем". Є овочеві варіанти - це "Вегетаріано".

Доступні клієнтам піца-сети. При виборі таких асорті варто перевірити їх вага, кількість варіантів.

Чи є альтернатива піці?

Не менш популярні в нашій країні суші і роли. Їх часто замовляють для дружніх вечірок, корпоративів, девичников і сімейних вечерь. Підібрати роли онлайн вдасться за посиланням https://sushi.te.ua/rols/. Виглядають роли ефектно і апетитно. Їх можна подати з іншими азіатськими стравами. З напоїв до роллам відмінно підійдуть сік, чай, газована вода, лимонад. Можна подати міцні напої - пиво, вино або саке.

Разом з ролами можна замовити суші - каталог на https://sushi.te.ua/shushi/ допоможе визначитися з варіантами. Це різні варіанти нігіри. Вони являють собою брусок рису, накритий скибочкою риби. Саме нігіри зараз залишаються найпопулярнішим видом суші.