Неодмінною частиною оточення кожного будинку є огорожа. Вона визначає приватну зону для членів домогосподарства, дозволяє зберігати конфіденційність та захищає безпеку. Її тип та форма залежить від місця розташування будинку та уподобань господаря. Паркан може бути дерев’яним, бетонним, металевим або природним, пропонованим на цьому сайті. З часом будь-яка огорожа втрачає свою естетику, тому сьогодні ви дізнаєтеся, як правильно замаскувати її за низькою вартістю.

Чому слід вибирати природню огорожу?

Впорядковуючи оточення свого будинку, ви звертаєте увагу не тільки на його функціональність, але й на естетику. При постійному впливі екстремальних погодних умов огорожа повинна бути, перш за все, довговічною. Однак, щоб поєднати це з правильною присутністю, ви повинні бути готові до значних витрат. Вартість металевої або дерев’яної (належним чином закріпленої) огорожі досить висока.

Однак на ринку вже є рішення, які дозволяють легко і, насамперед, дешево сховатися від свого району, що часто викликає клопоти. Окрім усіх людських факторів, пов’язаних з тим, як живе кожен із нас, може заважати жвава дорога за парканом, стоянка або місцева пивна будка. Крім того, вечірній шашлик з друзями або гра з дітьми на відкритому повітрі - це моменти, якими не обов’язково хочеться ділитися із випадковими перехожими.

У нашому магазині ви знайдете універсальні та недорогі рішення, які допоможуть замаскувати сад від сторонніх очей. Більше того, їх надзвичайно легко зібрати, тому ви можете успішно виконати це самостійно.

Штучний живопліт в найкоротші терміни

Ми підготували відповідь на непривабливі покриття балконів та садів сумнівної якості. Наша система перетворить кожну огорожу на ідеальну імітацію живого паркану. Це маскуюча система з багатьма перевагами:

  • захищає від погляду перехожих та сусідів,
  • перешкоджає сильному вітру,
  • прекрасно поєднується з рослинами в саду (наприклад, добре виглядає на тлі молодої туї, яка ще не виросла в достатній мірі),
  • встановлена на високому паркані, вона надає приємний відтінок.

Завдяки високоякісній ПВХ-фользі штучний живопліт можна використовувати цілий рік. Він стійкий до погодних умов та УФ-випромінювання. Зазори між смугами створює вітер (але на меншій швидкості, тому його важко зламати).

ПВХ - одна з найпопулярніших пластмас, що використовується майже у всіх галузях промисловості. Це чудовий матеріал для виробництва міцних та гнучких садових елементів, які піддаються екстремальним погодним умовам.