Збираєтеся склити квартиру, офіс, котедж? Перед покупкою вікон на https://winmart.com.ua/ugoda-korystuvacha, дізнайтеся, за якими критеріями їх правильно вибирати.

Вимоги до скління

Якісні вікна функціональні, зручні, за ними просто доглядати. Вони повинні надійно захищати приміщення від холоду, вуличного шуму, гармоніювати з інтер'єром. Які ПВХ-вікна кращі? Ті, які підтримують комфортний мікроклімат круглий рік. Вони ізолюють тепло в кімнаті взимку, блокують теплове випромінювання сонця влітку. Сучасні віконні системи характеризують взломозащіта, привабливий вигляд, зручне управління стулками.

Під різними брендами випускають лінійки профільних систем для різних бюджетів. При замовленні потрібно куруватися не брендом, а вимогами до скління. Їх потрібно оцінювати за кількома критеріями.

Які профілі для пластикових вікон найкращі?

Для самого теплого, тихого і комфортного скління вибирають надійний 3-, 5-камерний пластиковий профіль А-класу зі стінками зовні від 2,8 мм, всередині - від 2,5 мм. Профільні ПВХ-системи з трьома камерами підходять для скління отворів, що виходять у двір. П'ятикамерні надійно захищають кімнату від вуличного шуму, навіть якщо за вікнами жвава вулиця.

Камери в профілі

Ширина профілю від 50 мм оптимальна. У кращих ПВХ-вікон вона становить мінімум 58 мм. У більш товстий профіль можна вбудувати більше стекол. А чим їх більше, тим тепліше вікно. Профілі з монтажною глибиною від 70 мм підходять для північних регіонів країни, незамінні в галасливих міських кварталах.

Склопакети в кращих пластикових вікнах

Скляні пакети з різноманітними опціями дозволяють зробити скління функціональним, більш теплим, тихим. У кращих склопакетів камери заповнені інертним газом, формуються низькоемісійним склом. Для житлових приміщень кращі багатокамерні скляні пакети. Часто їх замовляють з додатковими опціями:

  • мультифункціональні - відображають теплове випромінювання на вулицю;
  • вогнестійкі - не ламаються під впливом екстремальних температур;
  • ударостійкі - з триплекс-склом, при розбиванні не розлітаються на гострі осколки;
  • звукоізолюючі - з підвищеним звукозахистом;
  • енергоефективні - з максимальною теплоізоляцією;
  • тоновані - дозволяють захистити кімнату від сторонніх поглядів без використання жалюзі.

Ущільнювальний контур забезпечує герметичність віконної системи, її щільне закривання. Його випускають з гуми, силікону, каучуку. Гумові вироби найбільш дешеві.