Кухня - найважливіша кімната в будь-якому будинку, але не всім пощастило насолодитися великою просторою кімнатою. Мешканці багатоквартирних будинків зазвичай мають у своєму розпорядженні невеликий простір, розвиток якого викликає масу проблем. Сьогодні ви дізнаєтеся, про що слід пам’ятати, облаштовуючи цю кімнату, які меблі найкраще вибрати для маленької кухні на сайті https://oakshop.com.ua/, щоб візуально збільшити простір.

1. Яскраві кольори

Вибір яскравих чи білих кухонних меблів - це не тільки одна з найпопулярніших тенденцій останнім часом, але й відмінне рішення, коли потрібно візуально збільшити маленьку кухню. Такі меблі відбивають світло, створюючи враження більшої корисної площі. Плавні фасади також роблять кухню чистішою та охайнішою.

Однак, якщо ви не любите білих меблів або у вас є маленькі діти, і вас турбує необхідність постійно чистити шафи, вибирайте меблі зі скляними дверима. Вони роблять шафи глибшими, а простір більше. Додаткове освітлення у вигляді підсвічування шафи зсередини також може дати бажаний ефект.

2. Правильне розташування меблів

У вузьких кімнатах та кухнях, відкритих до вітальні, найкращим рішенням є розташування шаф по прямій. Влаштовані таким чином кухонні меблі займають мало місця, отже, залишають більше вільного простору. Простота та мінімалізм - найкращий вибір у цьому випадку.

3. Відкрита кухня

Поєднання кухні з сусідньою кімнатою є хорошим рішенням, якщо ви любите простори. Найважливішим принципом такого облаштування квартири є підтримка узгодженості інтер’єру вітальні та острова чи міні-кухні. Це непросте завдання, тому варто скористатися допомогою спеціалістів, які мають багаторічний досвід проектування та впровадження інтер’єрних конструкцій. Таким чином, ви можете бути впевнені, що обрані вами меблі ідеально поєднуються між собою, створюючи ціле, а кухонний простір стане більшим та зручнішим.

4. Кухонні меблі за запитом

Якщо ви не хочете або не можете дозволити собі створити кухню відкритого планування, гарне рішення - це кухонний блок. Хороші виробники меблів зроблять це для вас під замовлення відповідно до ваших уподобань. Деякі компанії також пропонують заміри та послуги з монтажу, завдяки яким ви насолоджуєтесь ідеально обладнаними меблями, не збираючи їх.

Меблі, створені спеціально для вас, дозволяють зберегти художню узгодженість інтер’єру та створити унікальний та оригінальний характер будинку.