Більшість людей в побуті або в професійній діяльності стикаються з поліетиленовою плівкою. Вона застосовується для упаковки товарів широкого застосування, а також незамінна в харчовій промисловості, так як дозволяє зберігати продукти свіжими тривалий час.

В інтернет-магазині Hzpk.ua ви можете вигідно придбати пакувальні матеріали з поліетилену.

Одною з переваг такої плівки є простота використання. Також плівку використовують для зберігання продуктів харчування протягом необхідного періоду часу. На ринку поліетиленова плівка, крім економічності, надає упаковці привабливості. З її допомогою можна зберегти прозорий вигляд і додати продукції презентабельність. Даний матеріал є недорогим в порівнянні з іншими аналогами.

Можна виділити наступні переваги поліетилену:

  • Еластичність. Плівка з поліетилену досить еластична. З її допомогою можна загортати різні вантажі будь-якої форми. Поліетиленову плівку можна скласти в кілька разів, утворюючи при необхідності багатошарову упаковку. Завдяки хорошій еластичності плівка застосовується в багатьох сферах діяльності людини.
  • Водонепроникність. Поліетиленова плівка має відмінні водонепроникні властивості. Об'єкт, упакований в таку плівку, добре захищений від різних видів вологи (дощ, сніг, конденсат). Крім того, накриття плівкою, забезпечить тривале збереження вологи на поверхні.
  • Стійкість до механічних впливів. Кілька шарів поліетилену дозволяє надійно захистити товар при транспортуванні і непомітного розкрадання. А спеціальна плівка з армуванням має підвищену міцність і здатна витримати великі навантаження.
  • Стійкість до хімічних середовищ. Плівка має гарну стійкість до різних впливів хімічних речовин. Така плівка не піддається впливу побутової хімії, практично всіх фарб, а також до морської води і ін. Це обумовлює широке використання поліетиленової плівки в різних сферах діяльності.
  • Стійкість до УФ випромінювання.

Перераховані переваги поліетиленової плівки вказують на її універсальність, хороші характеристики і на безліч різних сфер застосування.

Тільки на перший погляд пересічного споживача поліетиленова плівка вся однакова, відрізняючись по товщині і ступеня прозорості. Насправді це не так, адже властивості плівки багато в чому залежать від способу, яким отримано вихідний поліетилен. Плівка поліетиленова може бути вироблена з поліетилену низького або високого тиску. Якщо при виготовленні плівки використовувався поліетилен високого тиску, вона має меншу міцність, оскільки вихідний матеріал характеризує менша молекулярна маса і більш низька щільність у порівнянні з поліетиленом низького тиску.