Кондиціонер — це не розкіш, а необхідність для кожного будинку. Особливо влітку. І важливо розуміти де і як купити кондиціонер, так щоб не переплачувати, але у той самий час отримати кліматичну техніку найвищої якості.

Щоб розібратись в усіх цих питаннях, треба знати, на які характеристики звертати увагу при покупці, а головне — що саме потрібно у конкретному випадку від приладу. І тоді, й тільки тоді можна обрати кондиціонер, що буде влаштовувати як за ціною, так і за якістю. І головне — треба викреслити міф, про те що існує якийсь кондиціонер що буде найкраще охолоджувати повітря.

Як обрати кондиціонер в інтернет магазині

Сьогодні обрати кондиціонер для побуту не так важко, як було колись. І все це стало можливим виключно завдяки інтернет-магазинам кліматичної техніки, таким як компанія wind. Адже саме тут можна придбати будь який прилад за декілька кліків. Адже існують фільтри, що значно спрошують підбір:

  1. Ціновий фільтр. Адже навіщо переплачувати за те, чим не будете користуватись.
  2. Фільтр з класом приладу. Щоб обрати клас кондиціонеру, треба розрахувати площу приміщення. Адже якщо буде придбаний кондиціонер «завеликий» для приміщення, то фактична температура буде на декілька градусів нижче ніж будуть показувати датчики.
  3. Фільтр за типом двигуну. Бувають інверторні, та прямі. Перші дозволяють більш точніш контролювати температуру. Останні, дозволяють
  4. Фільтр за додатковими функціями. Це може бути пилофільтрація, озонування, можливість під’єднати кондиціонер до системи «розумний будинок», та багато інших функцій, що значно спрощують життя.

Та ще багато додаткових фільтрів. І звісно, у будь якому інтернет-магазині можна отримати додаткову консультацію, що дозволить зробити фінальний вибір у ту чи іншу сторону.

Який кондиціонер справді кращій

Найкращій кондиціонер — це той, що буде повністю влаштовувати потреби у побуті, та дуже простий у використанні та обслуговуванні. Знайти баланс між невеличкою ціною, гарними характеристиками, найкращою якістю та легкістю використання змогла компанія neoclima. На сьогоднішній день вони пропонують:

  1. Спліт та мультиспліт системи від 4-го до 10 класу.
  2. Використання виключно озонобезпечного фреону.
  3. Додаткові функції зволоження повітря.
  4. Клімат-контроль.

Клімат-контроль, дозволяє використовувати прилад не тільки як охолоджувач, але й допоможе зігріватися узимку.