Більшість батьків зацікавлені в тому, аби малюк активно розвивався практично з самого народження. Для того щоб процес проходив максимально корисно й цікаво, варто правильно підібрати іграшки. Адже саме вони є незамінними помічниками в пізнанні світу.

Великий асортимент продукції

Діти пізнають світ різними способами. В ігровій формі найпростіше розвивати найрізноманітніші навички. До того ж не доведеться займатися нецікавими заняттями, оскільки можна навчитися всьому з задоволенням.

Саме тому батьки купують в інтернет магазині дитячі іграшки. Асортимент доволі великий, тому інколи постає дилема: що ж саме придбати? Усі товари умовно можна розділити на такі категорії:

  1. Конструктори. Можна вибрати як найпростіші варіанти для зовсім маленьких діток, так і більш складні – для підлітків. Чудово підходить для подарунка і хлопчикам, і дівчаткам.

  2. Предмети для активного відпочинку. До цієї категорії відносять практично всі спортивні товари. Можна придбати такі набори, аби малюк міг направити свою енергію в правильне русло.

  3. Вироби для найменших. У цій категорії представлені найрізноманітніші розвиваючі іграшки, які допоможуть малюку пізнати світ.

Окремо варто виділити товари для хлопчиків і дівчаток. Можна придбати різні металеві кораблі, роботів і техніку. У категорії для дівчаток представлені ляльки, набори посуду та багато іншого. Також є вироби для творчого розвитку. Окремо виділяють подарункові набори.

Користь іграшок

Навіть найпростіші калаталки, конструктори та м’ячики виконують навчальну функцію. Діти вчаться працювати пальчиками, розпізнавати звуки, форми, розміри й кольори. До того ж малюки часто граються з іншими, що сприяє розвитку комунікативних навичок.

Виробники іграшок розробили спеціальні товари. Завдяки їм у новонароджених покращується дрібна моторика, зір і слух. Пізніше можна придбати різноманітні набори для розвитку як технічних навиків, так і образного мислення.

Як вибирати дитячі іграшки

При покупці важливо звернути увагу на деякі важливі характеристики. Найперше правило – потрібно ознайомитися з віковими обмеженнями. Їх треба чітко дотримуватися, аби дитина не завдала собі шкоди:

  • до одного року. Найкращий варіант – яскраві вироби, які привертають увагу. Наприклад, можна придбати кубики або брязкальця;

  • до 3 років. Варто вибрати для діток розвиваючі іграшки. Хороше рішення – пірамідки, конструктори або пазли з крупними деталями. Потрібно враховувати, що в такому віці добре розвивається увага, тож можна разом з малюком вигадувати різні історії, використовуючи для цього ляльок і звірів. Покращити фізичні дані допоможуть скакалки або м’ячики;

  • після 5 років. Дітям будуть цікаві інтерактивні іграшки. Для хлопчиків можна придбати машинку на радіоуправлінні, а для дівчат – звірят, що вміють розмовляти. Ще один варіант – вибрати набір для творчості.

Дуже важливий чинник – якість матеріалу. Потрібно ретельно проаналізувати склад, аби впевнитися, що іграшки не нашкодять здоров’ю. Незайвим буде оглянути вибрані товари, аби переконатися в тому, що всі елементи надійні, немає дрібних деталей, які малюк міг би проковтнути. Важливо, щоб був сертифікат якості. Його наявність підтверджує безпечність виробів.

Варто подумати про те, де малюк буде використовувати ту чи іншу іграшку. Наприклад, відерка з лопатками є незамінними на дитячому майданчику, а різноманітні плюшеві звірятка стануть справжньою прикрасою кімнати дитини. Сортери, кубики й пірамідки допоможуть цікаво провести час у будь-якому місці.

Хороший варіант – придбати різні іграшки, аби малюк розвивався в різних напрямках, вдосконалював навички.

Источник: besmart.ua