Точне рільництво — це важливий інструмент, який сприяє технологічному стрибку в цій галузі. Технологія складається з низки етапів і процедур, які використовують інформацію, щоб знизити витрати і підвищити результативність вирощування культур. Сучасні технологічні рішення дають змогу здійснювати панорамне управління виробництвом та оптимізують використання ресурсів.

землеробство

Система дає безліч позитивних ефектів, у тому числі збільшення прибутковості та зниження впливу на довкілля. Точне землеробство з https://zemlerobstvo.trimble.com/ — це майбутнє.

Користь інновацій

Перехід на технологію точного рільництва відбувається прискореними темпами в усьому світі. Перший етап впровадження стався в 1990-х роках і почався з використання технології супутникової навігації GPS, яка дала змогу скласти мапу за допомогою інструментів геолокації. У наступні десятиліття були створені комп’ютерні програми різних типів і з’явилися перші машини, підключені до Інтернету.

Нещодавно настала черга дронів, які з кожним роком набувають нових функцій. Сучасні технічні рішення й технології також докорінно змінюють методи іригації. Зараз впровадження і використання останніх розробок дає змогу вносити агрохімікати тільки на тих ділянках, де вони потрібні, що робить процес обробки посівів більш точним, забезпечує економію й підвищення врожайності.

Зниження витрат

Значні інвестиції в дослідження й розробки в галузі технологій використання засобів захисту рослин дали змогу досягти успіхів у підвищенні ефективності обприскування. Автоматична система пофорсуночного контролю внесення препаратів зробила можливим домогтися високої точності зрошування і скорочення витрат на засоби захисту рослин на 10 %.

землеробство

Розробки для підвищення ефективності

Система телеметрії — ще один потужний інструмент для підвищення операційної продуктивності, зниження витрат, мінімізації впливу на довкілля і збільшення прибутку. Завдяки цій розробці агрономи можуть створювати графічні мапи, відстежувати важливі параметри. Система телеметрії допомагає слідувати необхідним параметрам виконання якісної роботи на полі, що зводить до мінімуму вплив людського чинника. Система постійно підтримує шасі та штангу на горизонтальному рівні, забезпечуючи високу якість внесення препаратів на культурах.

Експерти прогнозують, що згодом технологія стане доступна дрібним сільгоспвиробникам, зокрема завдяки розвитку мобільних технологій і краудсорсінгу.