Все більше підприємців вибирають для провадження підприємницької діяльності спеціальний економічний транспорт. Сплеск популярності автівок для вантажних перевезень виріс через попит на кур’єрську доставку, розвезення, експедирування у зв’язку з карантинними обмеженнями. Більша частина бізнесу віддають перевагу прилаштованим для цього авто - легковим фургонам та мінівенам марки Fiat. 

Саме про ці автівки і піде мова у статті. Інформація зібрана за підтримки офіційного дилера комерційних авто в Україні https://www.fiatprofessional.ua/

Який транспорт вважається комерційним

Основне призначення таких машин - здійснення підприємницької діяльності, ведення бізнесу з використанням авта, як оборотного засобу для перевезень людей чи вантажу. Транспорт необхідний для різних завдань: доставка замовлень, постачання сировини, перевезення промислового обладнання тощо. Саме тому автівки класу “комерція” мають великий багажний відсік та зручні місця для пасажирів. 

Закрити всі потреби бізнесу у місті та регіонах, у тому числі та перевезень Україною вдалося концерну Fiat. Через універсальність автівок бренду, їхню надійність та економічність вони лідирують за кількості вибору їх як “робочих конячок” у сучасному українському бізнесі.

Різновиди автомобілів

Комерційним може бути і легковий, і вантажний транспорт, бо сфер застосування його багато. Звідси і різноманітність комерційних автомашин. У Fiat Professional є моделі всіх категорій:

  • пасажирські комфорт-вени, як Doblo Panorama та мікроавтобус Ducato Crew Cab Van;
  • міні-фургони Ducato и Doblo Cargo;
  • вантажівки Ducato шасі з відкритою платформою для вантажів.

Комерційною може бути і спецтехніка, особливо у сферах діяльності, пов’язаних з будівництвом, комунальними потребами: автокрани, сміттєвози, маніпулятори, екскаватори на колісному ходу, автогідропідіймачі, цистерни тощо.

Чому вибирають автівки від Фіат

Саме цей виробник запропонував найбільший багажник у своєму класі - Doblo Cargo вміщує від 3,4 до 5 м3 вантажу. Крім того, в цій автівці з водієм їде пасажир. Навіть у відверто вантажних моделях, які створені для безпечного перевезення габаритних вантажів, є пасажирські відсіки. В салоні люди комфортно подорожують незалежно від того, чи завантажене авто коробками. А Combi взагалі став надійним сімейним автомобілем, який може і бізнес-задачі вирішувати, і родину на море доправити. 

Хоча для робочого автомобіля важливіша вантажність та місткість, багато компаній звертають увагу і на представницький вигляд фіатів. 

До речі, за інформацією AUTO-Consulting за 2020 рік, Fiat Professional стали першими за рівнем продажів в Україні. А за кількістю первинних реєстрацій - постановки на облік нових фіатів з салону вони входять до трійки лідерів. Отож, народний вибір доводить перевагу саме таких автівок для комерції.