Багато людей, що збираються купити машину, стикаються з цією дилемою. Трохи старі автомобілі спокушають вигідними цінами. З іншого боку, за ціною вживаного автомобіля більш високого класу ви можете купити новий міський автомобіль або автомобіль C-сегменту, що має привести до більш низьким витратам на технічне обслуговування. Отже, стара машина або нова машина? Нижче ми представляємо всі плюси і мінуси обох цих варіантів, пропонуємо переглянути.

Нова машина: переваги

1. Вирішивши купити машину в автосалоні, покупець отримує великі можливості. Він може «знайти» модель своєї мрії (зрозуміло, в межах передбачуваної суми), без необхідності проводити виснажливі, тривалі пошуки копії, яка виправдає його очікування. 

2. Для багатьох незаперечним аргументом на користь «так» є той факт, що до них ніхто не використовував цю копію. В салоні не буде потертостей, на кузові не буде подряпин, по підвісці нічого не постукає. Покупець може вибрати те обладнання, яке йому дійсно потрібно. Також важлива можливість персоналізації зовнішнього вигляду автомобіля. Колір фарби, стилістична упаковка, колісні диски, тип і колір оббивки - досить вибрати відповідні позиції в прайс-листі, якщо кількість дозволяє.

3. Інша справа, нова машина дає відносну гарантію душевного спокою. Відразу після покупки автомобіля покупцеві не потрібно турбуватися про дорогому обслуговуванні автомобіля, на яке покупець уживаної моделі повинен витратити кілька, а часто і кілька тисяч.

Нова машина: недоліки

Для багатьох покупців важливим аргументом «ні» є той факт, що після підписання контракту і виходу з автосалону вартість автомобіля починає знижуватися. За зручність вибору варіантів комплектації і інших елементів комплектації доведеться заплатити до декількох тисяч.

Автомобіль з пробігом: переваги

Для багатьох покупців може бути важливо, щоб за певну суму ви могли купити старий автомобіль, який буде представляти вищий клас, ніж новий автомобіль, за тією ж ціною. Отже, така машина буде забезпечувати більше комфорту і керованості, вона буде краще оснащена, можливо, візуально привабливішим і безпечніше.

Старий автомобіль: недоліки

Пошук автомобіля, який знаходиться в хорошому стані, не потребує дорогих вкладень і буде оснащений двигуном, який підходить покупцеві, може зайняти багато часу і потребувати додаткової оплати. З іншого боку, повністю «просвічувати» машину неможливо, а дилери знають безліч вивертів, що дозволяють приховати недоліки машини.