Упродовж досить довгого часу чоловіки вважали, що для догляду за собою їм потрібно лише декілька засобів. Їхній арсенал косметичних багатств складався з дезодоранту, пінки для гоління, гелю для душу та шампуню, а все інше – то лише для жінок. Але з часом ця ситуація кардинально змінилася, і зараз на полицях магазинів можна знайти великий асортимент доглядових засобів, які орієнтовані на сильну половину людства.

Для чого чоловікам косметика

Більшість косметологів та лікарів-дерматологів давно вже сходяться на думці, що чоловіча косметика – це не примха, а один з обов’язкових етапів догляду за собою. Це зумовлено особливостями будови їхньої шкіри, гормонального фону та іншими внутрішніми й зовнішніми чинниками. Якщо пропускати цей дуже важливий ритуал або ж ставитися до нього не надто серйозно, то навіть молода та здорова шкіра незабаром неприємно здивує вас висипами, шелушінням, а також першими ознаками старіння.

Усім відомо, що шкіра в чоловіків більш щільна та товща, ніж у жінок, а щоденне гоління, окрім естетичного зовнішнього вигляду, може нанести їй багато травм та шкоди. Тому найменше, що можна зробити, – це користуватися кремами, аби заспокоїти, зволожити та захистити свою дерму. А от для комплексного догляду чоловікам необхідно застосовувати більше спеціальних засобів, і тоді вони завжди виглядатимуть свіжими, доглянутими та привабливими.

Косметичні засоби для чоловіків

На думку експертів, у чоловічій косметичці обов’язково мусять бути засоби для вмивання, зволожуючий крем, піна для гоління, а також якісний бальзам, який потрібно використовувати після цієї процедури. І це лише мінімум. А от для повноцінного догляду варто мати такі продукти:

  1. Гель для вмивання. За його допомогою можна м’яко змити весь пил і бруд, який осів на обличчі впродовж дня.
  2. Зволожуючий крем. Наносити його варто після вмивання вранці та ввечері. Такий засіб робить шкіру більш м’якою та ніжною, а також допоможе в боротьбі з першими зморшками.
  3. Піна для гоління. Потрібна для більш дбайливого процесу.
  4. Бальзам після гоління. Завдяки антисептичним та регенеруючим компонентам у такому продукті навіть найменші садна та порізи, які з’являються під час процедури, заживатимуть швидше.
  5. Крем для шкіри навколо очей. Найтонша та найніжніша шкіра в цій зоні потребує особливого догляду. Тому спеціальний крем допоможе прибрати набряки та мішки навколо очей, а також сповільнить процес старіння.
  6. Бальзам для губ. Він потрібен для захисту губ від палаючого сонця влітку, а також сильного морозу взимку.

Пам’ятайте, що лише вчасний та комплексний догляд за шкірою допоможе довше зберегти вашу молодість, привабливість та красу.