Будівництво ангарів з сендвіч-панелей на основі металоконструкції або без неї вважається самим затребуваним серед підприємців. Актуальність технології обумовлена невисокою вартістю і швидкістю монтажу. Більш того, універсальність технології та її можливості дозволяють використовувати каркасні або безкаркасні будівлі з сендвіч-панелей для різного роду заводів, торгових комплексів і критих ринків, боксів для автомобілів і авіації, складів і цехів, спортивних споруд, сховищ, ферм та ін. Сьогодні ні одна з існуючих технологій будівництва не містить стільки переваг, як каркасна.
Переваги безкаркасних і каркасних ангарів з сендвіч-панелей
Чому ангари з панелей типу сендвіч вигідні? Вигода полягає в невисокій вартості при отриманні відмінного результату і кінцевих характеристик споруди. Технологія будівництва передбачає ряд переваг:
- Будувати об'єкт можна в будь-який час року без прив'язки до погодних умов. В процесі не використовуються матеріали, яким заборонено контактувати з вологою. Також застосовуються матеріали не реагують на перепад температур.
- Багатошарові сендвіч-панелі є хорошим звуко- і теплоізоляційним матеріалом. Вони добре утримують задану температуру всередині.
- Для будівництва немає необхідності у важкій і дорогої техніки.
- На будівельний майданчик доставляються готові матеріали. Необхідно їх тільки зібрати згідно із затвердженим проектом.
- Проект ангара з сендвіч-панелей може включати будь-які необхідні комунікації: електрика, вентиляцію, водовідведення і Водопостачання, каналізацію тощо.
- Технологія дозволяє створювати будь-яку форму ангара, а також будувати безкаркасні ангари.
- Дуже швидкі терміни будівництва. Замовлення може бути готовий вже через 2-3 тижні і відразу зданий в експлуатацію. Це виключає простий бізнесу.
Лідер в будівництві будівель за каркасною технологією в Україні компанія "Здоровий клімат" https://zdorovklimat.com.ua/angar-iz-sendvich-panelej.html стверджує: ангари з сендвіч-панелей - найвигідніший і бюджетний варіант. У порівнянні з традиційною технологією будівництва з використанням цегли, бетону, сендвіч-панелі дають можливість побудувати готову будівлю в рази швидше і дешевше. При цьому на виході замовник отримує повноцінної спорудження, що відповідає нормам і вимогам бізнесу.
Особливості будівництва ангарів
Будівництво не вимагає складних і тривалих дій з підготовки майданчика. Для безкаркасних ангарів не потрібен фундамент, так як навантаження на грунт мінімальна. Для каркасних потрібно полегшений вигляд фундаменту.
Роботи починаються з проектування. Після затвердження проекту замовляються матеріали в необхідній кількості і вигляді. Після поставки матеріалів, починаються будівельні роботи.
Принцип збору ангара полягає в зведенні металевого каркаса, а після - кріплення сендвіч-панелей до нього. Після закінчення робіт зі стіновими панелями укладається покрівля. Коли будівля зовні готове, створюються внутрішні перегородки. Це не обов'язкова вимога і виконується у випадках, коли необхідно відгородити частину території для кабінетів, санвузлів або холодильних / морозильних камер. Останній етап - установка вікон, воріт і дверей.
На вибір у замовників є ряд типових проектів. А також можливість замовити розробку проекту на основі специфіки бізнесу. Ангар може бути теплим і холодним. Для цього на етапі проектування підбираються матеріали.
В результаті правильного проекту, розрахунків і вибору матеріалів замовник отримує енергоефективне і надійне будівлю з очевидними вигодами при будівництві та експлуатації.