У сучасному бізнесі не тільки молодим, але і солідним компаніям часто доводиться боротися за власне виживання. Як результат, задіюються методи, які раніше були недоступними, але в нинішній час набирають обертів популярності. Наприклад, автоматизація роботи компанії за допомогою створення ряду спеціальних програм.

Існує невірний стереотип, ніби актуальні IT-послуги обмежуються тільки створенням сайтів та їх розкруткою, а інші питання є вузькоспеціалізованими і використовуються тільки в окремих галузях. Це не так. Створення програм з урахуванням специфіки бізнесу може допомогти у дуже багатьох і різноманітних напрямках роботи.

Які програми корисні для фірми?

Якщо ви хочете досягти справжнього поліпшення показників роботи свого підприємства, то автоматизація багатьох процесів попросту необхідна. Вам варто знайти раціональні шляхи обліку сировини, фіксації кількості замовлень та їх динаміки. Та й при банальному бухгалтерському обліку ефективніше працюватимуть програми, які створювалися спеціально для вашої фірми.

Програми в сфері продажів і надання послуг

Незалежно від того, в якій сфері працює ваша компанія (продажу або надання послуг), автоматизація документообігу та інших процесів може в істотному ступені «розвантажити» ваших співробітників. Відповідно, їм можна буде доручити виконання більш важливих стратегічних функцій у вашій компанії. Якщо в рутинній роботі багато в чому посприяють програми, то у працівників звільниться час і з'являться сили для вирішення якісно нових, творчих завдань.

Це твердження можна продемонструвати на прикладі програми для ріелторів IST.Realtor, яку також розробила наша компанія. До використання програми багато агентств нерухомості використовували звичайні офісні програми, по типу Excel, деякі навіть вручну вели таблиці та заповнювали їх, звісно на додавання різних об'єктів витрачалося багато часу, але після того як агенства почали користуватися нашою програмою вони змогли зручніше та швидше виконувати ті ж самі функції з обліку об'єктів. Крім функцій з обліку в програмі IST.Realtor є велика кількість різноманітних функцій для агенств нерухомості.

У галузі виробництва створення програм допоможе точніше вести облік сировини, її розрахунків перед придбанням (щоб не придбати занадто багато або мало матеріалів). Якщо мова йде про продажі, то програми можуть сприяти в обліку товару та відстеження найбільш популярних позицій з асортименту. У сфері послуг розробка програм спрямована на те, щоб оптимізувати запис клієнтів і деякі інші аспекти. Наприклад, мова йде про фіксацію додаткової сировини, без якої неможливо надавати послуги, на яких спеціалізується компанія. Це можуть бути лаки для нігтів, шампуні та бальзами для волосся, якщо у вас салон краси.

Згадані програми допоможуть вашій компанії працювати набагато ефективніше та бути конкурентоспроможним. А фахівці IST.Group - саме та команда професіоналів, яка готова зайнятися створенням програм https://istec.com.ua/uk/napisannya-program/!