Організоване харчування в компаніях стає повсякденним життям. Для багатьох компаній це додаткова вигода, яку вони представляють у своїй діяльності з формування іміджу, спрямованій на майбутніх працівників. Завдяки цьому аутсорсинг громадського харчування здатний залучити кваліфікований персонал. Для менеджерів офісних будівель їдальня іноді є розмінною монетою, завдяки якій компанії вирішують орендувати приміщення за певної інвестиції.

Корпоративні їдальні - це вже норма, вони все ще сприймаються як розкіш?

З нашої точки зору, таке місце є насамперед великою підтримкою для працівника. Коли ви самі зайняті, вам є багато чого робити і ви не встигаєте готувати, ви із задоволенням харчуєтеся в громадських закладах.

Сьогодні багато хто з вас живе в бігу та поспішає, а готувати їжу для невеликої кількості людей не тільки трудомістко, але й невигідно. І оскільки ви знаєте, що в їдальні ви будете щодня їсти щось інше, свіже, ароматне та естетично подане, це, безперечно, вагомий аргумент, щоб не готувати самому. Якщо у працівника є діти, які обідають у дитячих садках чи школах, то ще менше йому доводиться витрачати часу на приготування їжі вдома. Тоді перевірена їдальня може виявитись порятунком. Тому цей варіант повинен бути доступний у кожному офісному будинку як стандарт, а не розкіш.

Де особливо працюють такі пункти?

Безумовно, там, де працює багато чоловіків, потреба в енергії яких природно вища. Однак слід зазначити, що чоловіки все більше уваги приділяють тому, що вони їдять, і намагаються регулярно харчуватися. Жінки зазвичай піклуються про здорове харчування, і вони частіше сидять на дієтах. З цієї причини пропозиція громадського харчування повинна бути різноманітною та з урахуванням різних потреб.

Коли їжа в їдальні хороша?

Їжа повинна бути різноманітною, готуватися вміло та з хорошими інгредієнтами. Не будемо піддаватися моді на один товар, адже кожному подобається мати вибір.

Зовнішній вигляд їжі також важливий. Не може бути так, що, наприклад, одну велику партію картоплі варять о 12:00 і залишають там до 16:00 - така їжа буде виглядати неапетитно. Набагато краще готувати страви порціями, навіть за рахунок довшого часу очікування. На естетичність страв впливає також додавання великої кількості овочів та фруктів, які одночасно надають апетитний аромат.

Назва страви також діє на органи чуття. Але потрібно бути обережним, та не переборщити з фантазією, щоб голодний клієнт не був розчарований тим, що з’явиться на тарілці.