У пошуках найкращого кар'єрного росту ми іноді думаємо про роботу за кордоном. Ви до сих пір чуєте, скільки українців виїхали в іншу країну в пошуках кращої роботи. Відразу виникають питання, це рішення для мене? Що можна очікувати від такої роботи? Чи варто спробувати? Якими якостями ви повинні володіти та чи дійсно я для цього підходжу? До кожного випадку потрібно підходити індивідуально, але варто задуматися про роботу за кордоном! Варіант робота за кордоном без передплат, варто розглянути, якщо ми шукаємо нові виклики та володіємо необхідною кваліфікацією!

Хто може працювати за кордоном?

Насправді хто завгодно, хто наважиться піти на цей крок. Головне — правильно вибрати посаду і робоче місце, а також ретельно оцінити свої навички та кваліфікацію. Дуже багато пропозицій роботи по догляду за людьми похилого віку, найбільше таких вакансій в Німеччині. Це відповідальна робота, яка вчить нас багато чому в житті! Ми відповідально ставимося до всіх, хто вирішить з нами співпрацювати, дбаємо про їх благополуччя, акліматизації на новому місці, безпеки та забезпечуємо постійний контакт з агентством. Краща оцінка нашої роботи — це велика група задоволених клієнтів, які рекомендують нас іншим. Ми прагнемо надавати послуги на вищому рівні сім'ям підопічних. Якщо ми з турботою ставимося до своїх підопічних, то отримуємо хороші рекомендації, які надалі будуть додатковим плюсом при новому пошуку роботи.

Коли ми обираємо роботу за кордоном, то без агентства не обійтись принаймні на початку. Всі люди будуть перевірені обраною компанією, агентства дбають про відповідний мовний рівень опікунів, щоб виконувана робота йшла гладко, але і самі співробітники відчували себе впевненіше. Люди з медичною освітою (медсестри або фельдшери) часто стають опікунами літніх людей, але це не головна вимога. Найголовніше — правильна мотивація, співпереживання і бажання працювати!

Організація роботи

Поїздка в якості опікуна в іншу країну пов'язана з великими змінами. Зазвичай "опікун" живе з підопічним, отримує окрему кімнату, іноді з окремим входом. Також агентства пропонують легалізацію перебування та легалізацію роботи. Така робота також пропонує привабливу винагороду за виконану роботу. Всі правила співпраці між опікуном і сім'єю підопічного встановлюються з самого початку, щоб кожна сторона знала, чого очікувати. Оскільки робота за кордоном постійно пропонує нові вакансії, нам можуть запропонувати вакансії: водієм складського тягоча, працівниками в ресторани, зварювальником, водієм і т.д. Як і у випадку з опікунами, будь-який інший працівник за кордоном отримує високу турботу, житло, гідні умови та високу винагороду.