Ні для кого не є секретом, що кухня Японії усе більше завойовує популярність по всьому світу. І певно що перше місце займають суші та роли. Однак багато хто цікавиться з чого ж складаються справжні суші, бо популярність цієї страви настільки велика, що є й такі, що замовляють їх просто за інерцією. Разом з командою Кілограм Суші Проджект з'ясовуємо з чого ж готують справжні японські суші та чим вони можуть бути корисні для нашого організму. Почнемо!

Рис

Рис для суші — основа основ, тому до його вибору та якості підходять особливо ретельно. Кілограм суші замовляють рис спеціальних сортів найвищого ґатунку, бо лише такий рис має необхідну консистенцію для справжніх суші. Наші спеціалісти також моніторять кожен етап виробництва: як рис збирали, де його зберігали, чим обробляли та як доставляли до нашої кухні. Лише так можна гарантувати якість нашої продукції.

Риба та морепродукти

Іншим немаловажливим інгредієнтом у приготування суші є риба та морепродукти. До їх закупівлі слід ставитись особливо ретельно, оскільки від їх якості напряму залежатиме якість Вашого відпочинку та відпочинку близьких Вашому серцю людей. Японці не схильні замовляти тихоокеанського лосося, бо той може бути шкідливим для здоров’я. Тож наша команда замовляє виключно атлантичного лосося, який є безпечним навіть в сирому вигляді.

Норі та приправи

Норі також відіграють ключову роль у приготуванні суші й від їх якості багато чого залежить, адже неякісні листи норі не лише зіпсують смак страви та її форму, а ще й можуть нашкодити Вашому організму. Ми замовляємо норі виключно з маркуванням “А” або “Gold”, бо лише ці норі відрізняються високою якістю. А щоб наші клієнти завжди мали змогу насолодитися справжнім автентичним смаком японських традицій, ми замовляємо васабі та соєвий соус безпосередньо з Японії.

Овочі

Готуючи суші та роли необхідно також звернути увагу на свіжість овочів, адже за давньою японською традицією до суші та ролів додавали лише свіжі овочі та лише у сезон. Пов’язано це ще й з тим, що у ті часи просто не було холодильних і морозильних камер, взагалі, жодних технологій, які дозволяли б зберегти продукти свіжими протягом певного періоду часу.

Рецепти

Справжні суші можна приготувати лише за традиційною рецептурою, яку японські майстри відточували протягом багатьох століть. Погодьтесь, суші з ковбасою — це не серйозно! Для приготування справжніх японських суші використовуються лише кілька інгредієнтів: рис, риба, норі і огірок. Рис, рибу і огірок закручують в лист норі, і розрізають на шматочки. Крім цього, до традиційних суші відносяться також нігірі. Вони являють собою грудочку рису, на який викладений шматок свіжої риби. До ролів з іншими начинками звісно що додають інші, більш різноманітні продукти та інгредієнти, проте такі роли не так вже й легко приготувати, особливо вдома, не маючи необхідного обладнання. До речі про нього…

Обладнання

Японський підхід до справи простежується ще й у гармонійному поєднання глибокої шани до багатовікових традицій разом з жагою до інновацій. Тому на допомогу сучасним майстрам японської кухні приходять високоякісні та технологічні рисоварки, холодильні камери, охолоджувальні стільниці та багато інших новинок техніки. Саме такий підхід ми й використовуємо у Кілограм Суші Проджект. Перевірте самі — замовте Ваш улюблений суші-сет у Черкасах від Kilogramm і переконайтеся в тому, що справжні японські суші можуть бути на Вашому столі без зайвих заморочок та грошових витрат!

Кілограм Суші Проджект — ми робимо Ваш відпочинок смачним!