При виборі ванни потрібно враховувати безліч різних критеріїв. Один з них — це матеріал виготовлення. Ванни бренду Церсаніт виготовляються з акрилу, сталі, каменю та інших матеріалів. Який з них краще, ми спробуємо розібратися в нашій статті.

Акрил

Сьогодні велику популярність на ринку придбали акрилові ванни. Акрил — це армований пластик. Він може використовуватися в чистому вигляді або з додаванням домішок. В останньому випадку вартість сантехніки буде нижче.

Акрилові ванни практичні у використанні. Вони легкі й теплі, добре утримують тепло. Крім того, вони представлені в широкому різноманітті дизайну. Підібрати модель, яка гармонійно впишеться в інтер'єр, не складе труднощів.

Ознайомитися з різноманіттям дизайнерських рішень ванн можна в інтернет-магазині Церсаніт. За посиланням https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/mebli-dla-vannoi-kimnati,6.html там також можна купити меблі, які підходять під зовнішній вигляд сантехніки.

Сталеві

Якщо бюджет обмежений, то слід звернути увагу на сталеві ванни. Вони мають доступну вартість, але при цьому якісні та довговічні.

Сталеві моделі легше чавунних. Вони важать від 30 до 50 кг. Товщина стінок в середньому становить 3-4 мм.

Сталеві ванни представлені в різних формах. Є прямокутні, круглі, овальні та інші. Можна легко знайти варіант, який вписується в інтер'єр кімнати та відповідає її розмірам.

До недоліків сталевих ванн можна віднести те, що при падінні струмені води створюють сильний шум. Це порушує акустичний комфорт. Тому фахівці рекомендують обклеїти гумою виворіт ванни.

Литий камінь

До преміального сегмента ринку відносяться ванни, які виготовлені з натурального литого каменю. Їх головна перевага — це розкішний зовнішній вигляд. Таку сантехніку можна зустріти в будинках з дорогим інтер'єром.

Для виробництва використовується мармурова крихта, яка змішується з кварцовим піском і смолами. Отриманий матеріал має відмінні експлуатаційні характеристики. Він міцний, зносостійкий, довговічний, невибагливий у плані догляду.

Недоліків у такої ванни практично немає. Хіба що, вона має досить велику вагу, тому необхідно переконатися в тому, що підлога зможе витримати навантаження. Другу недолік — вартість, яка припаде до кишені далеко не кожному.

Сантехніка від Cersanit

Cersanit — це успішна і відома компанія, яка спеціалізується на виробництві сантехніки. До її складу входять такі відомі бренди:

  • Cersanit;

  • Opoczno;

  • Meissen Keramik;

  • Pilkington's;

  • Mei.

На сайті можна знайти все для облаштування ванної кімнати. За посиланням https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/instalacijni-sistemi-ta-knopki/tip-produktu-instalacijni-sistemi/ можна навіть купити інсталяційні системи для унітазів. Виробник гарантує високу якість товарів. Він надає всі необхідні сертифікати та гарантію.