Останніми роками все частіше зустрічаються подружні пари з великим досвідом, які вирішують поновити шлюбні обітниці. Звичайно, термін дії укладеного шлюбу не закінчується, але щасливі пари згадують одруження як момент, що супроводжується урочистістю, емоціями та магією. Церковне весілля є для них настільки чудовим досвідом, що вони вирішують ще раз організувати церемонію, після чого з’являється весільний торт і вечірка триває до світанку, докладніше на сайті slovoproslovo.info.

Поновлення шлюбної обітниці - мода чи традиція?

Прихильники шлюбу ставляться до поновлення обітниць як до моди, яка прийшла до України із західних країн. Хоча явище поновлення шлюбної обітниці не походить від нашої традиції, воно відоме та практикується в нашій країні вже багато років.

Поновлення шлюбної обітниці після 25 років шлюбу та після зради

Є багато причин, чому подружні пари вступають у повторний шлюб. Найважливіші з них вказують, що:

  • При організації свого першого весілля можливо існували обмеження, які негативно вплинули на очікування та кінцевий результат. Вдруге на шлюб можна набагато краще підготуватися. Зберіть потрібну суму грошей і дозвольте собі все, що залишилося у сфері мрій минулого разу, наприклад, додаткові атракціони для весілля або вбрання. В даний час весільні зали також виглядають зовсім інакше, ніж роки тому, що часто спонукає до організації іншого весілля. Весілля - це дуже важливий досвід не тільки для людей, які одружуються, але і для запрошених гостей.
  • Рішення сказати "так" у 25-ту річницю весілля може призвести до присутності на церемонії дітей та навіть онуків. Батьки, які одружуються перед дитиною, стануть символом тривалих стосунків, наповнених щирою любов’ю. Для них це буде час, сповнений емоцій, а також дуже навчальний урок.
  • Деякі пари розглядають відновлення присяги як завершення бурхливої ​​глави у своєму житті. Взаємне прощення помилок і надання один одному другого шансу.
  • Є пари, які вирішують одружитися вдруге, щоб подолати монотонність, що вкрадається в їх подружнє життя. Підготовка до другого весілля повертає найкращі спогади. Подружнє життя стає різноманітним, виникають емоції та надії на ще щасливіші дні.
  • В деяких випадках подружні пари знову дають обітницю любити один одного і хочуть подякувати одне одному за роки, проведені разом. За всі моменти, проведені разом, і за наступні.
  • Одна з найпопулярніших причин - найпростіша - це відчуття непереборного бажання сказати «так» своїй другій половині.