Через велику кількість різних моделей відеомікшерів представлених на ринку компаніями-виробниками зробити правильний вибір часто буває непросто, тим більше що технічні характеристики у більшості моделей навіть відносяться до різного сегменту ринку і цінової категорії, фактично однакові і визначаються тільки типом використовуваного формату - SD або HD. Очевидно, що більш доступні за ціною моделі, на відміну від їх дорогих побратимів, не зможуть забезпечити такий же рівень якості телевізійного сигналу просто в силу використання спрощеного алгоритму обробки зображень.
Пройшовши за посиланням https://tv-project.com/ua/asb/asb-videomikshery.html, ви зможете вигідно придбати відеомікшер, а також інше обладнання для запису відео та звуку!
Основна відмінність відеомікшерів полягає в тих функціональних можливостях, які вони можуть надати для виробництва телевізійних програм, а також в їх здібностях інтегруватися в різні телевізійні комплекси.
Умовно всі відеомікшери можна розділити на три групи.
До першої групи можна віднести моделі "початкового" рівня, які забезпечують комутацію від чотирьох до 10-12 джерел сигналу. Вони, як правило, змонтовані в одному з панеллю керування корпусі і мають номінальний набір комутацій - "пряма вставка" (CUT), мікшування (MIX) або обмежений набір "шторок" (WIPE). Спочатку дані моделі розроблялися для невеликих відеомонтажних апаратних. Але так як лінійний монтаж в даний час практично не використовується, то дані мікшери знайшли застосування в інших областях при виробництві програм і особливо широко використовуються в компактних варіантах мобільних комплексів.
До другої групи можна віднести широкий спектр повнофункціональних мікшерів використовуваних в різних стаціонарних студіях і ПТС. Залежно від кількості входів/виходів (від 16/8 до 96/64 і більше) і числа лінійок обробки зображення ME (від однієї до восьми), різниця в ціні може коливатися від декількох десятків до сотень тисяч USD.
Практично всі сучасні відеомікшери, за винятком найпростіших моделей, мають модульну конструкцію з великою кількістю різних опцій, фактично представляючи собою великий конструктор. Тому самостійно підібрати оптимальну працездатну конфігурацію відеомікшеру без консультації з фахівцями досить складно.
Функціонально мікшер складається з:
- основного блоку обробки сигналів,
- виносної панелі управління.
Блок обробки (Main frame) має конструкцію, призначену для розміщення в стійках з основним обладнанням студії, відповідно конструкція панелі управління розроблена з урахуванням її розташування на консолі відеорежисера.