Грошові перекази, онлайн-покупки та багато інших фінансових операцій були б неможливі без платіжних систем. Однією з них є Мастеркард — компанія, що пропонує широкі можливості та переваги для своїх клієнтів.

Безконтактні оплати

Клієнти платіжної компанії Mastercard можуть оформляти та користуватися будь-якими типами карток:

  • Дебетові — платіжні картки, за допомогою яких можна оплачувати покупки та розпоряджатися грошима в межах залишку на рахунку.
  • Кредитні — банківські картки з певним кредитним лімітом, що дає змогу вам оплачувати покупки, користуючись коштами банку.
  • Преміальні — платіжний інструмент, що пропонує власнику широкий перелік різноманітних послуг, сервісів, а також ексклюзивних можливостей, що будуть недоступні власникам стандартних карток.

За допомогою будь-якої з цих карток ви можете оплачувати послуги та купувати товари безконтактним способом. Достатньо оформити відповідну картку в банку або мати смартфон із NFC-чіпом, до якого прив’язана банківська картка. Цифрова платформа Мастеркард MDES забезпечує безпеку безконтактних платежів і захищає особисті дані власника картки.

Грошові перекази з Мастеркард

Платіжна система Mastercard пропонує швидкий і зручний онлайн-сервіс для переказу грошей з однієї картки на іншу. Для цього не потрібно знати особисті дані одержувача, відвідувати відділення банку й довго стояти в чергах до каси. Просто вкажіть 16-значний номер картки та введіть суму.

Переказувати гроші можна в режимі онлайн та з будь-якого пристрою, що підтримує вихід в Інтернет. Для доступу до сервісу Мастеркард вам потрібно тільки зайти на сайт платіжної системи та вказати необхідні дані.

Привілеї для власників преміальних карток

Якщо ви маєте преміальну банківську картку, Мастеркард може надати вам ексклюзивні можливості та спеціальні пропозиції. Преміальні картки відкривають вам доступ до кращих у світі та Україні компаній, що працюють у сфері сервісу та туризму.

Деякі з переваг:

  • знижки від світових брендів;
  • унікальні пропозиції ресторанів і готелів;
  • доступ до прискореного проходження паспортного контролю та бізнес-залів в аеропортах.

Також платіжна система Mastercard пропонує своїм клієнтам доступ до бонусної програми винагород. Отримані бали можна витратити на покупку техніки, послуги в косметичних салонах, подорожі та багато іншого. З повним переліком винагород, акційних пропозицій та банків-партнерів можна ознайомитися на сайті Мастеркард.