Більшість вагітних жінок скаржаться на те, що не можуть знайти зручну позу для сну. Це відбувається через невірну підтримку тіла, яка сприяє розслабленню тільки частини м'язів. Через це багато вагітних пані в останні місяці виношування дитини віддають перевагу напівсидячому положенню, що призводить до набряків.

Матрац для майбутніх мам

ортопедичні матрациУсунути проблеми відпочинку для майбутньої мами можна за допомогою матраца для вагітних. Він розроблений жінкою, що має дітей, точно знає про усі труднощі. Всяка вагітність, незалежно від того, яка вона по рахунку, служить особливим часом в житті будь-якої жінки. У міру зростання живота пані, що чекає дитини, стикається з навантаженнями на хребет, що заважає повноцінному відпочинку. Тому вибирати тут https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ матрац Київ радить по цілому ряду параметрів. Це виправдано з перших місяців, тому що міцний сон і хороший відпочинок потрібний упродовж усього періоду очікування збільшення в сімействі, від нього залежить здоров'я самої жінки і дитини.

Вигідніше придбати для майбутньої матері двосторонній виріб. Тому що одна сторона його жорсткіша, вона підходить жінкам в першому і другому триместрі, а друга м'яка, на ній можна спати в першому триместрі.

Вибір товару за усіма правилами

Є декілька різновидів матраців для жінок "в положенні". Усі вони розрізняються між собою, але є перелік особливостей, яким вони повинні відповідати :

  • Цей виріб має бути виготовлений з високоякісних матеріалів, мати властивості ортопедичного матраца.
  • Такий товар не має бути дуже м'яким, а в останні місяці вагітності підійде твердий варіант. Це сприятиме правильному положенню спини в процесі відпочинку і розслабленню м'язів.
  • Для жінки, очікуючої дитину, не потрібний пружинний матрац, тому що пружини не повторюють форму тіла і не мають здатності вірно розподіляти масу тіла, надавати хребетному відділу потрібне положення. Цих цілей можна досягти, використовуючи виріб з незалежним блоком пружин.
  • При виробництві такого товару вигідніше використати матеріали, що не викликають алергічні реакції. Цей атрибут для сну зобов'язаний знаходитися в чохлі, що оберігає його від забруднень. Щоб усередині виробу не скупчувалися забруднення, воно повинне регулярно вентилюватися.

Різновиди матраців

На сторінках каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ можна знайти декілька типів матраців для майбутніх мам:

  • Ортопедичні варіанти, вони зроблені з піни. Основною їх характеристикою служить здатність запам'ятовувати особливості тіла власника, що дозволяє зручно і правильно на нім розташовуватися. Такі характеристики виробу дозволяють полегшити болі в нижньому відділі спини. Майбутні мами, що використовують його, підкреслювали безболісний підйом з ложа.
  • Латексні варіанти. Вони приємні на дотик, не викликають негативних шкірних реакцій. Вимагається вибирати вироби з перфорованою латексною областю, вони менше просідають.
  • Пружинні види продукції. У цій категорії слід вибирати вироби з незалежним блоком пружин. Підходять і комбіновані варіанти, вони відрізняються поєднанням піни і незалежних пружин. Звичайно це повноцінні ортопедичні вироби. Ті, що із звичайними пружинами, не підійдуть, тому що не мають здатності підлаштовуватися під особливості тіла.
  • Надувний матрац Holo. Це особлива розробка для майбутніх мам, з отвором для зростаючого животика. Найкомфортніша модель для вагітних пані.

Матрац для жінок в "положенні" потрібний вже на ранніх стадіях вагітності, він забезпечить комфортний відпочинок упродовж усього процесу виношування дитини.