Алюмінієвий сайдинг

Однієї з різновидів металевого сайдинга, є алюміній. Він не горючий, не піддається іржі, легкий, міцний і дуже довговічний. Поверхня алюмінієвих панелей покривається полівінілхлоридною плівкою, або забарвлюється, що є більш дешевим варіантом. Поверхня такого покриття, як софіт тернопіль купити, буває рельєфною або рівною. Єдиний мінус алюмінієвих панелей — він може деформуватися під впливом сильного механічного впливу.

Алюмінієвий сайдинг застосовується для оздоблення фасадів споруди промислових будівель, т. к. наділений захисними протипожежними властивостями. Широко застосовується і при зведенні фасадів житлових будинків. Його колірна гамма дуже різноманітна. Можна підібрати колір за своїм смаком і бажанням. Він також стійкий до випромінювання і не вигорає на сонці, а теплоізоляція купити яку ви можете на нашому сайті, під сайдинг дуже легко монтується.

Дерев'яний сайдинг

Його ще називають канадським. Він виготовляється з волокон деревини, які пресуються під великим тиском, при досить високій температурі зі зв'язуючими смолами. Ці полімери потрібні для того, щоб продовжити термін служби покриття, надати йому більш витончений вид, а також для зменшення поглинання вологи ззовні.

Дерев'яні панелі сайдинга можуть імітувати різні дорогі породи дерева (ясен, дуб, кедр), або мати свою структуру. Панелі з деревини покривають декількома шарами фарби, так як такий сайдинг дуже гігроскопічний і добре вбирає вологу, якщо водостічні системи львів змонтовані правильно. Його зазвичай використовують для обробки внутрішніх кімнат, але і зовнішні покриття такими панелями має велике поширення.

Звичайно, дерев'яний сайдинг не так часто зустрінеш, як вініловий, але це пов'язано, швидше з його дорожнечею. Адже, як і все натуральне, дерев'яний сайдинг недешево коштує. Його мінусом, крім того, є і те, що він вразливий до впливу вологості. При монтажі необхідно суворо дотримуватися технології, так як він більш крихкий і володіє меншою еластичністю.