Легка сталева конструкція не тільки змінює традиційний погляд на будівництво, але перш за все замінює традиційні цегляні, бетонні та дерев'яні будівлі. Технологія тонкостінних сталевих конструкцій, запропонована на сайті https://www.llentab.ua/stalevi-budivli/torgovelni-budivli/  заснована на сучасному методі та набуває все більшої популярності завдяки:

  • короткому часу будівництва,
  • зниженню вартості будівництва порівняно з традиційними матеріалами,
  • безліччю варіантів зовнішньої та внутрішньої обробки,
  • використанню екологічних матеріалів (конструкції можуть бути використані повторно),
  • ударостійкості різного походження та пожежній безпеці. 

Технологія легкої сталевої конструкції БМЗ дозволяє будувати будь-які типи будівель: одно- та багатосімейні, громадські, промислові, господарські будівлі для тварин та інші. Об’єкти великої площі, побудовані за технологією легкого сталевого каркасу з використанням невеликої кількості опор, дозволяють найбільш ефективно використовувати корисний простір. Професійні розрахунки та моделювання допомагають нам створювати повністю безпечні конструкції та гарантувати задоволення від використання. Вони характеризуються якістю виготовлення, стійкістю до погодних умов, чудовими параметрами тепло- та звукоізоляції, безвідмовною роботою та можливістю персоналізації.

Легка сталева конструкція складається із сталевих профілів, так званих холодногнутих та оцинкованих секцій товщиною від 0,5 мм до 3 мм. Ці секції, незважаючи на невеликий перетин та відносно невелику вагу, є досить жорсткими та довговічними, і в той же час легкими. Порівняно з гарячекатаними сталевими конструкціями, це «надлегкі сталеві конструкції».

Типові та інші профілі - це холодногнуті профілі, які найчастіше використовуються при будівництві сталевих конструкцій. Профілі характеризуються малою вагою, високою жорсткістю та міцністю конструкції, завдяки чому конструкції, побудовані з їх використанням, є дуже легкими. Для виробництва профілів використовуються сталеві листи. Цинкове покриття на листах для виробництва холоднодеформованих профілів відповідає класу 75 г/м2. З’єднання профілів в основному виконують гвинтами. Для з’єднання профілів передбачені отвори діаметром Ø 14, на осі перерізу також можна використовувати довгасті отвори 14х28мм.