Купівля красивою моделі шафи купе - досить відповідальний крок. При підборі необхідно ретельно вивчити типи шаф, їх обсяг, колірні відтінки, розміри і форму.

Всі, хто планують оснастити спальню виробом такого типу, цінують рішення за лаконічність і великий обсяг. Використання подібного варіанту дозволить залишити в приміщенні тільки важливі компоненти - ліжко, ТВ-підставку, тумбочки і безпосередньо шафу. Можна забути про громіздких стелажів комодах, які заповнюють весь обсяг і створюють видимість великої кількості непотребу, заважаючи повноцінному відпочинку.

Хоча сучасна шафа - вельми габаритне виріб, він здатний функціонувати як кілька елементів меблів. Тому рішення у вигляді купе - досить оптимальне саме для домашнього інтер'єру. Купе дозволяє вмістити одяг будь-якого розміру і прибрати непотрібні речі, завдяки чому в кімнаті забезпечується порядок і затишна обстановка.

Плюси шафи купе:

  • Купе майже завжди виконують високими, тому вони вміщають велику кількість речей в спальні.
  • В купе майже завжди досить полиць, на них зручно зберігати різні предмети гардероба.
  • Сучасні дзеркальні варіанти візуально збільшують обсяг спальні.
  • Завдяки розсувному типу дверей економиться місце.

Виробники пропонують великий спектр різних зразків, завдяки чому нескладно підібрати саме той варіант, який впишеться в вашу спальню. А можна спробувати замовити свій проект, який врахує всі деталі і нюанси приміщення (скажімо, якщо присутні ніші, їх можна задіяти при проектуванні і в ряді випадків знизити вартість конструкції).

Габарити

Майже завжди спальні досить обмежені по площі, тому господарі таких квартир часто намагаються по максимуму використовувати простір. Шафи-купе - ідеальне рішення для маленького приміщення, тому в сучасних квартирах вони дуже затребувані.

Найпопулярніші варіанти купе - моделі, які розтягнуті по всій стіні. Але якщо вам потрібна шафа, яка ідеально підійде саме для вашої спальні, краще замовити власний проект.

Дуже сучасно і незвично виглядають кутові рішення. За площею це буде досить економічно, але такий варіант може вмістити в себе досить багато речей.

Також цікаві міні-купе, якими можна обладнати не тільки спальню, але і кімнату для дитини. У такий виріб поміститься і одяг, і постільна білизна, і головні убори.

Іноді сучасні виробники виконують такий тип шафи конструктивно не широкий, а вузьким. У нього відсутня штанга (яка зазвичай ставиться паралельно стіні), її роль грають 2 поперечини в торці, що знаходяться під верхніми полками. На них потім вішається одяг на плічках.