Власний будинок дозволяє реалізувати будь-які ідеї. Наприклад, побудувати лазню. Якщо під такий об'єкт недостатньо місця, є альтернативні рішення. Йдеться про лазню-бочку. Компактна та естетична парна кімната дозволяє забезпечити прогрів повітря  до +90 градусів. З її установкою складнощів не виникне. Лазню-бочку вдасться придбати в готовому вигляді і встановити на підготовлену площадку без закладки фундаменту. Основою для об'єкта може стати щебінь.

У пошуках будівельного ресурсу

Express Tehbud допоможе купити щебінь з доставкою в києві - переходите на сайт, щоб сформувати замовлення. Клієнтам доступний ресурс різних фракцій.

На великий і дрібний щебінь ціна відрізняється. Уточнити вартість можна в express-tehbud.com - тут передбачені прайс-листи. Ціни вказані без урахування доставки.

Клієнтам вдасться купити щебінь з доставкою в києві в будь-яких обсягах. При бажанні можна скористатися самовивозом.

Визначаємося з основою

Вага лазні-бочки варіюється від 750 до 2000 кг. Для компактних моделей до 1500 кг основою може стати подушка з щебеню і піску. Вона годиться для ділянок з рівною поверхнею

Спочатку формується яма - знімається шар грунту на 10 см, земля щільно тромбується і покривається  геотекстилем. Краї ями зміцнюються дошкою.

Далі готується суміш з піску і щебеню. Оптимальна пропорція - 1:1. Найкраще вибирати щебінь фракцією від 5 до 20 мм. Перевага віддається ресурсу, зробленому з граніту - він найміцніший і стійкий до температурних перепадів.

Засипка проводиться в кілька шарів, кожен з них потрібно утрамбувати. При необхідності вже після установки лазні можна майданчик з піску і щебеню облицювати палубною дошкою, ФЕМ-плиткою.

У деяких випадках пісок не використовується для облаштування фундаменту. У цьому випадку вибирається майданчик для лазні з припуском в метр з кожного боку.

Тут робиться яма під слив, потім все засипається щебенем. Матеріалу потрібно багато, щоб він був врівень з поверхнею. Зазвичай шар складає 15-20 см. Щебінь виконує функцію дренажу.

Коли потрібен бетонний фундамент

Для важких “бочок” потрібна основа з бетону. Одна частина цементу змішується з трьома частинами піску і чотирма щебеню. Потрібно правильно визначитися з розмірами останнього. Рекомендується купити щебінь дрібної фракції. Йдеться про ресурс до 20 мм. Завдяки такому щебеню маса вийде щільною і стійкою до механічних навантажень.