Доручати ремонтні роботи у домі потрібно лише професіоналам. Це дозволить уникнути непередбачуваних ситуацій, виконуючи ремонт квартир у Львові. Особливо якщо потрібно вести роботу з електрикою, газовим обладнанням, водою чи каналізацією. Інакше постраждати може не тільки ваше майно, але і сусіди. У деяких, найбільш трагічних випадках, втрати стосуються всього будинку. І такі випадки не поодинокі, що викликає страх, наймаючи робітників-самоучок, які тільки на словах можуть зробити ремонт, але по суті є лише любителями. Саме тому, як тільки плануєте робити ремонт у квартирі чи домі, слід звертатись за допомогою до перевірених компаній. Це дозволить уникнути неприємних ситуацій.

Прикладом, коли ремонтники не тільки не змогли впоратись зі своєю роботою, але і привели до неприємних наслідків, стала ситуацію у Хмельницькій області. Там під час ремонту робітники не просто напартачили, а влаштували справжнісінький вибух у квартирі. Звісно, в результаті подібного інциденту приміщення, де проходив ремонт, суттєво постраждало. Все ж там відбувся доволі серйозний інцидент, тому ремонт, який уже встигли частково зробити, був практично зведений нанівець.

А сталася доволі незвична ситуація. У місті Красилів, на вулиці Коцюбинського у багатоповерховому будинку робітники просто не змогли розібратись, що перед ними не водяний стояк, а газовий. Коли вони його обрізали, закономірно, відбувся витік газу. Як тільки газ опинився у приміщенні, пролунав вибух. Але постраждав не тільки ремонт. Серед постраждалих було троє людей, про яких повідомив представник управління Нацполіції Хмельницької області.

Чоловіки 30 та 62 років отримали опіки рук, обличчя та шиї. Саме вони займались ремонтом. Також жертвою став чотирнадцятирічний підліток, якому пошкодило обличчя. Він отримав опіки другого ступеню. Підлітка госпіталізували у хірургічне відділення, де він і проходитиме лікування. А іншим постраждалим надали допомогу в лікарні, але без госпіталізації.

Окрім фізичних травми людей, які знаходились у домі, постраждав сам будинок та квартира, у якій стався вибух. Він був такої сили, що вибило вікна у під’їзді, суттєво пошкодило двері сусідніх квартир. Поки що встановити суму всіх збитків не вдалось, але процес триває. Також розглянута справа стала приводом для відкриття кримінального провадження. Стаття, яку порушили робітники, стосується пожежної безпеки, яка була проігнорована по необачності.

Ця справа не є поодинокою, хоча обставини майже завжди різні. Вибухи стаються доволі часто, тільки у більшості випадків справа не у халатності ремонтників, а у роботі самого обладнання або необачному поводженні з ним. Наслідки вибухів також бувають більш значними. Наприклад, літній вибух у Києві на Позняках. Тепер ведуться ремонтні роботи, щоб відновити нормальний стан будівлі.

Для початку на будинку установили укріплювальну конструкцію, яка дозволить уберегтись від можливих обвалів, які є звичним явищем для будинків де є доволі значні пошкодження. Фіксують ці укріплювальні конструкції за допомогою кранів. Вони утримують споруду у місцях, де присутні провали. Такі міри допоможуть правильно провести демонтажні роботи. Це особливо важливо для людей, які живуть поблизу.

Ризик високий. Саме тому мешканці сусідніх будинків були на період робіт виселені, щоб у разі обвалу уникнути людських жертв. Це не значить, що жителів змусили переселитись кудись ще, чи просто поблукати на вулицях, поки основна частина робіт не буде закінчена. Для того, щоб люди могли у теплі та комфортні перечекати поки робітники закінчать, у дворі Червоний Хрест розгорнув кілька наметів. Тут люди можуть просто пересидіти, поки основна робота не закінчиться.

Також на місці чергують рятувальники, поліцейські та муніципальна варта. Але перш ніж залишки будинку будуть знесені, потрібно винести речі людей, які проживають поблизу. Пошкодження торкнулись 40 квартир, а 16 були зруйновані. Мешканці повинні отримати компенсацію за постраждале житло. Також людям представлять можливість купити нову квартиру.