Хотіли б ви встановити кондиціонери Львів у своєму будинку чи квартирі, але ви не знаєте, з чого почати? Звичайно, вибір професійної компанії з монтажу кондиціонерів є найкращим рішенням. Як вибрати компанію, яка гарантуватиме комплексну збірку та повну гарантію виробника на обладнання? Які елементи роботи повинні бути включені в пропозицію?

Встановлення кондиціонера в квартирі або будинку

Вже багато років кондиціонер не асоціюється з розкішним обладнанням. Підвищення температури робить кондиціонери все більш необхідними. Однак асортимент продукції величезний, тому прийняття рішення щодо вибору оптимального типу та моделі кондиціонера не є простим рішенням. Монтаж кондиціонера Львів також може бути нелегким з точки вибору потрібного підрядника. Тож як вибрати найкращий кондиціонер? А також з чого почати встановлення кондиціонера?

Поради які допоможуть якісно встановити кондиціонер 

Виберіть оптимальний тип кондиціонера

Доступний широкий асортимент кондиціонерів - касетні, стельові, канальні, консольні, настінні спліт та настінні мультиспліт. В останні роки настінні спліт-або мультиспліт-кондиціонери є найпопулярнішими серед клієнтів. Вони дуже зручні в установці і прості у використанні. Вони добре підходять для домашнього користування. Найбільша перевага - багатофункціональність. Вони не тільки охолоджують повітря, але й можуть нагрівати його, іонізувати та очищати. Однак найголовніше - це купити кондиціонер Львів, який гарантуватиме адекватні показники охолодження, а його експлуатація не потребуватиме великих витрат.

Перегляньте пропозиції щодо встановлення кондиціонерів щонайменше у кількох підрядників

Ніхто не любить переплачувати, тому варто порівняти оцінки кількох монтажників кондиціонерів. Однак, з іншого боку, слід пам’ятати, що початкове ціноутворення може включати різний спектр послуг. 

Перевірте досвід компанії з встановлення певних типів кондиціонерів

Це дуже важливий момент, особливо якщо ви вирішили встановити незвичайний блок. Варто запитати у монтажника, чи має він досвід встановлення спліт-кондиціонера з великою кількістю внутрішніх блоків. У цьому випадку попередній досвід неодмінно знадобиться для правильного прокладання установки та вибору оптимальних моделей внутрішніх і зовнішніх блоків.

Уважно проаналізуйте обсяг пропозиції щодо встановлення кондиціонера

Чи не хочете ви бути здивовані додатковими витратами? Перевірте, чи охоплює пропозиція щодо встановлення кондиціонера всебічний обсяг робіт. Або, можливо, деякі послуги вказані підрядником як додаткові до оплати? Основні послуги зі встановлення настінного кондиціонера повинні включати:

  • Отвір у стіні.
  • Встановлення зовнішніх і внутрішніх блоків.
  • Встановлення фреону. 
  • Підключення кондиціонера до електроустановки.
  • Тести на герметичність.
  • Введення в експлуатацію.