Можливість отримання енергії безкоштовно приваблює власників приватних будинків. І це стало можливо з появою сонячних батарей. Але масового поширення такі пристрої поки не знайшли, воно стримується дорогою вартістю обладнання, а також складністю його підбору й установки. Однак експлуатувати сонячні електростанції для будинку достатньо легко й до того ж прибутково. Обладнання окупається за декілька років й при цьому надлишки енергії, яку воно виробляє можна продавати, що економічно вигідно.

Складові частини сонячних електростанцій

Сонячні панелі відрізняються розмірами й числом елементів, які в них входять. Їх кількість зазвичай кратна 36. Крім панелей, в склад електростанцій входить інвертор. Цей пристрій перетворює електрику від сонячної батареї в змінний струм, необхідний для підключення побутової техніки.

Також в комплектацію можуть бути включені наступні елементи:

  • Захисні, для забезпечення системи від навантажень.
  • Акумулятори.
  • Контролери заряду.

Наявність батареї в електростанціях дозволяє накопичувати енергію у світлий час доби, щоб використовувати її вночі. Для її стабільної роботи застосовують контролери заряду. Вони підбираються під конкретне завдання й можуть об’єднувати як однакові, так і різноманітні по напрузі системи.

Принцип роботи сонячних батарей

Основні принципи дії такої електростанції в наступному. Модулі, з яких складається пристрій, дозволяють отримати енергію від сонця. При цьому пластини виготовляються з монокристалів чи кристалічного кремнію.

Сонячна енергія, яка на них потрапляє, перетворюється в електричний струм. Він у свою чергу передається споживачам й при цьому відбувається підзарядка акумулятора. Надлишки енергії виводяться в магістральні мережі.

Інженерні споруди призначені для перетворення випромінювання в електричну енергію особливо широко використовується в Америці та Європі. Головним елементом таких електростанцій є сонячні батареї чи фотоелектричні елементи. Вони вловлюють й перетворюють один вид енергії в інший. Обладнання, в якому вони використовуються може мати різноманітну потужність, причому чим більша кількість батарей, тим вона вища.

Якщо ви прагнете відшукати надійні й практичні сонячні панелі, звертайтесь на сайт sun-energy.com.ua. Тут ви завжди зможете знайти найбільш функціональні й довговічні сонячні панелі в Україні за доступною вартістю.