Вибираючи установку водолічильників, ви отримуєте ряд переваг. Розглянемо їх у всіх подробицях.

Плата тільки за фактичне споживання

Завдяки водолічильникам ви бережете водні ресурси і власні кошти. Ці прилади потрібні всім, хто бажає бути в курсі, за що саме він платить і які суми. Якщо ви - господар в своєму будинку, ви навряд чи будете викидати гроші на вітер. А значить прилад обліку вам просто необхідний.

А замовити монтаж лічильника води ви можете, пройшовши за посиланням https://poverka.org.ua/montazh-lichylnykiv-vody/.

Встановивши лічильник води, ви більше не будете віддавати гроші за тих, хто живе у вашому будинку без реєстрації. Вам не потрібно буде платити за втрати води під час аварій і протікання і оплачувати несправні крани сусідів.

Експертами встановлено, що реальна витрата води на побутові потреби в більшості випадків менше встановлених нормативів споживання. Таким чином, встановивши прилади й споживаючи воду раціонально, ви будете серйозно економити на платежах за «комуналку».

Втрата води скоротиться

Дослідження в сфері побутового споживання води показують, що тільки 74% з усього обсягу витраченої рідини складають так зване «корисне водоспоживання». Решта 26% - втрати.

Найефективніший метод боротьби з такими втратами - повсюдний монтаж лічильників води. Статистика свідчить: при установці лічильників в більшості квартир споживання води в усьому будинку знижується. Люди починають більш раціонально ставитися до водних ресурсів. За даними ВООЗ, лічильники економлять близько 33% води.

Знижується навантаження на природні джерела води

Економія води сприятливо позначається не тільки на вашому бюджеті, але і на водних ресурсах регіону і країни в цілому. Таким чином, ви бережете не тільки свої, але і природні ресурси. Менше води споживається, менше використаної рідини скидається в водойми після споживання.

Лічильники - це вигода для вас і користь для екології!

Кожна сім'я мінімум раз на рік їде у відпустку або проводить літо на дачі. Вода в цей період не витрачається, але якщо у вас немає лічильника, платити все одно доведеться. Квитанція прийде з тією ж сумою, що і завжди.

Наявність лічильника звільняє вас від таких витрат. Ви більше ніколи не будете платити за воду, якою не користуєтеся.

Крім того, коли ви встановите лічильники в своїй квартирі, ви самі почнете ставитися до водних ресурсів більш раціонально і витрачати на порядок менше, ніж раніше.