Питання про те, коли встановлювати міжкімнатні двері при ремонті, доцільно поставити перед собою ще на початковому етапі ремонту. Існує безліч нюансів: необхідно правильно розрахувати розмір дверного отвору і коробки нової двері, визначитися в яку сторону доведеться відкривати двері, і взагалі буде зручно залишити дверний проріз в цьому місці або його краще перенести. Так що своєчасні розрахунки і планування позбавлять від зайвих клопотів.

Необхідно точно розпланувати в якому порядку буде розташовуватися меблі, щоб визначитися з необхідністю перенесення дверного отвору або його розширення, щоб відкриванню-закриванню дверей нічого не заважало, і щоб самі вони не стали зайвими в кімнаті. Обовязково зазерніть у каталог на http://dveribelorussii.com.ua/ua/catalog/interior/, та зупиніться на окремому дизайні міжкімнатних дверей. Широкий асортимент сайту дозволить клієнту обрати сучасну та якісну конструкцію.

Потрібно зіставити час року з температурними умовами приміщення і матеріалом, з якого виготовлена конструкція. Металопластиковим дверям перепади температури і вологість не страшні. Тоді як дерев'яні можуть давати невелику усадку в сухому приміщенні або під час опалювального сезону, а у вологому середовищі або восени, коли вже холодно, а опалення ще не включено, перепади температур створюють деяку вологість в приміщенні і дерево може злегка набрякнути. Всі ці фактори необхідно враховувати і обирати час, коли установка міжкімнатних дверей буде оптимальною або створити в приміщенні необхідні умови для проведення якісного монтажу.

Установка дверей відноситься до чистової, завершальної частині роботи. Важко собі уявити, що ви поставите двері до шпаклювання стін, штукатурення та вибілювання стель. У будь-якому випадку, коли всі образно висловлюючись, брудні роботи завершені, можна починати встановлення дверей. Так само вони не будуть заважати в процесі виконання окремих видів робіт, наприклад, по стяжці підлоги.

Природно, якщо спочатку встановили двері, а потім вирішили зробити ще й ремонт, то і ця обставина не завадить. Так що зручніше ставити двері ближче до кінця робіт, коли вже покладено підлогове покриття і обклеєні стіни.

Взагалі якщо міжкімнатні двері поставити на початку ремонту від дверей нічого не залишиться, так як під час ремонту двері можна пошкодити краплями, фарби, вапном і клеєм, залишити подряпини.