Без сумнівів, всім дівчаткам сподобаються ігри Вінкс «Одягалки», які є на сайті Games-Girll.com. Тільки уявіть, ви зможете стати справжнім модельєром у чарівниць, одягаючи їх в різні види одягу. Одягнути можна кого-завгодно: Блум, Стеллу, Флору, Лейлу та всіх інших. Абсолютно всі додатки є безкоштовними, тому проводити час з прекрасними феями можна нескінченну кількість часу.

Крім того, у нас є чорно-білі ігри Вінкс. Що це означає? Насправді це розмальовки. Іншими словами, саме вам довірено відповідальне завдання придумати, як саме буде виглядати та чи інша фея. Таким чином, можна кардинально змінити імідж своєї улюбленої феї, додавши її зовнішності кілька інших фарб. Якщо ж вам сподобається результат своєї розмальовки, то картинку в деяких іграх завжди можна роздрукувати на принтері і помістити в своїй кімнаті.

Играйте онлайн с девочками в игры Винкс

Безкоштовні ігри для дівчаток Вінкс

Просто неможливо уявити сучасну дівчину, яка не використала б косметику. Починаючи з самих ранніх років, дівчинки намагаються вкрасти у мами з сумочки помаду або тіні, щоб нафарбуватися потайки перед дзеркалом. Тепер цього робити не потрібно, адже на нашому сайті представлені безкоштовні ігри для дівчаток Вінкс про Макіяж, де з чарівниць ви зможете зробити справжнісіньких красунь. Тільки уявіть рудоволосу Блум, у якій буде виключно темний макіяж. Найголовніше, що тепер мама ніколи не буде лаяти, що у неї пропала помада, адже такого добра повно в іграх подібного жанру.

Є на нашому сайті і логічні ігри Вінкс, де необхідно гарненько подумати, щоб виграти. Сюди можна сміливо віднести і Пазли, де необхідно збирати картинки із зображенням героїв з улюбленого казкового мультфільму. Пазли являють собою звичайні незграбні шматочки, з яких, власне, збирається ціла картинка. Даний жанр чудово підійде маленьких діток, які зможуть гарненько розвинути логіку з мисленням, насолоджуючись при цьому компанією кумедних дівчат з клубу Вінкс. Звичайно, у нас є і інші логічні ігри. Наприклад, додатки на пам'ять, маджонг, картковий пасьянс, пошук відмінностей в двох картинках і багато інших ігор, де необхідно гарненько подумати.

Якщо ж ви трохи занудьгували, то рекомендуємо запустити аркадні ігри Вінкс, де знадобитися проявити свою реакцію і спритність. У таких додатках знадобиться, як можна частіше бігати, стрибати і навіть стріляти. В якості головних героїв переважно виступають все ті ж феї. Наприклад, маленьку дівчинку Пікс знадобитися допомогти пролетіти на килимі-літаку над лісом, облітаючи всілякі перешкоди, а Блум зібрати різні сердечка і кристали, не потрапляючи на страшних відьом. Ви готові до таких подій? А уявіть, що в ваших руках знаходяться справжні магічні здібності, завдяки яким Ви зможете творити справжні чудеса.

Якщо ж у вас є улюблена фея і вам шалено хочеться пограти саме з нею, то досить просто натиснути на її ім'я, як перед очима з'являться абсолютно всі ігри Вінкс про цього персонажа. Більш того, ми підготували цілі розповіді про маленьких чарівниць, що знаходяться у відповідному розділі.

Наостанок хотілося б повідомити, що у нас зібрані додатки, де в якості головних героїв виступають не тільки феї, але і їх хлопці. В даному розділі зібрано чимало ігор про любов. Чого тільки варті любовні п'ятнашки, де на кожній частинці можна побачити обнімаються закохані парочки.

Заходьте до нас в гості, і Ви зможете повною мірою насолодитися яскравими, веселими і барвистими іграми Вінкс. Відчуйте себе справжньою чарівницею і вирушайте в захопливі пригоди в своєму житті.

Картинки Вінкс

Це поки невелика частина картинок. Ми їх тільки почали збирати. Загляньте пізніше, обов'язково! І ви побачите багато красивих картинок Вінкс, котори можна буде поставити на аву або під вконтакт.