Готовий проект Вашого майбутнього будинку і адаптація проекту для конкретної земельної ділянки - це основні етапи, що ведуть до отримання дозволу на будівництво. Як це працює? Заява на будівництво з проектом - це новий спосіб для початку будівельних робіт без дозволу. Стандартним режимом залишається подача заяви на дозвіл на будівництво. Дозвіл на будівництво - це документ, який видається відділом архітектури в міському управлінні.

Будівельний проект є одним з найбільш важливих вкладень до заяви про дозвіл на будівництво, проте одного проекту не достатньо, щоб отримати такий дозвіл. Шлях до отримання цього адміністративного рішення, як правило, довгий, а процес збору всіх необхідних документів - трудомісткий і складний.

Спираючись на багаторічний досвід роботи експертів сервісу ДОЗВИЛ, радимо вам почати врегулювання формальностей, яких, на жаль, не уникнути, набагато раніше. Варто скористатися професійною допомогою в діях, спрямованих на отримання такого дозволу на будівництво, оскільки сама процедура, що веде до видачі рішення, може варіюватися в залежності від місцевих вимог і законів.

У муніципалітеті необхідно отримати виписку з місцевого плану або умови установки. Рішення про умови будівництва приймає уповноважений чиновник. Це зазвичай займає 14 - 30 днів. У разі якщо до земельної ділянки надається план землекористування, то виписка з місцевого плану видається набагато швидше. Слід ретельно перевірити вимоги плану озеленення для конкретної ділянки, щоб бути впевненим у виборі відповідного дизайну, який підходить для умов ділянки і офіційних діючих вимог.

Крім того, рекомендується виконання геотехнічних досліджень, які перевіряють несучу здатність ґрунту і рівень ґрунтових вод. Геодезист повинен виконати поточну карту для цілей проектування в масштабі 1:500. Ключовим додатком до заяви є будівельний проект, який завжди видається в чотирьох примірниках.

Вибір відповідного проекту будинку - це досить суттєва проблема. Пам'ятайте, що дизайн повинен відповідати розмірам ділянки, керуватися принципами, викладеними в органах конкретного муніципалітету, а також задовольняти ваші індивідуальні вимоги.

Дозвіл на будівництво - це адміністративне рішення, на підставі якого можна починати будівельні роботи. Перед подачею заяви про видачу дозволу на будівництво слід, однак, отримати ряд необхідних документів. Підготовка цієї документації вимагає досить багато часу, тому її збір варто почати заздалегідь.