"Протокол" - найвірніший охоронець вітчизняного законодавства

Українська правова система породжує велику кількість юридичних колізій. Однак пошук кваліфікованого юриста для вирішення подібних конфліктів набагато складніший за процес їхнього виникнення. "Протокол" дарує вам прекрасну можливість віднайти професійного правника за адекватну ціну. Дана онлайн-платформа є своєрідною правовою мережею для юристів та їх клієнтів. У нас кожен зможе вибрати собі дипломованого спеціаліста для вирішення конкретної справи. Детально розроблена система пошуку допомагає миттєво отримати інформацію про всіх юристів, які займаються справами вашого типу. На нашому ж ресурсі ви можете оперативно зв'язатися з професіоналом та домовитися про ціну його послуг та план роботи.

Ті ж, хто зміг пройти крізь терни юридичної освіти та отримати диплом правника, на http://protokol.com.ua/ зможуть знайти свою першу роботу та набратися необхідного досвіду вирішення правових конфліктів. Реєстрація на сервісі дарує вам можливість бути включеним у базу юридичних працівників, що відкриє вашу кандидатуру для загального пошуку юристів нашими клієнтами. Передбачена також можливість реєстрації для юридичних компаній: як новачків у сфері юридичних послуг, так і давніх знайомих Феміди.

"Протокол" є універсальним юридичним порталом, який поєднує у собі функції дошки об'яв, соціальної мережі та періодичного видання з юриспруденції. Оптимізований інтерфейс сайту http://www.protokol.com.ua/ та інформативні вкладки одразу дозволять вам почувати себе на своїй території.

Не тяжбами єдиними

Матеріали ресурсу protokol.com.ua не обмежуються одними резюме юристів та компаній. Також тут розміщена цікава інформація з теми, описи найбільш резонансних юридичних справ та актуальні на сьогодні новини правового життя України. Значний за розмірами медіа-матеріал дозволить вам наочно ознойомитися з наявною інформацією, а онлайн-консультації значно полегшать усунення юридичних формальностей. Окрім того, ми публікуємо інтерв'ю експертів з юриспруденції та оголошуємо точку зору з того чи іншого питання провідних спеціалістів у відповідній сфері.

"Протокол" - інноваційне явище в українському правовому світі. Ми перейняли досвід провідних юридичних порталів планети аби наблизити Україну до правової гармонії!