Коли ми говоримо «канцелярські товари» у кожного з нас виникає в голові свій образ. І це не дивно: канцтоварів в даний час буквально тисячі. Тим часом, як показує практика, саме про найпоширеніші з них ми знаємо найменше.

Якщо ви бажаєте вигідно придбати канцелярські товари, то вам варто ознайомитися з пропозицією інтернет-магазина Канцмайстер!

Канцелярське приладдя - це все, що пов'язано з папером або діловодством. Таке двоїсте визначення виникає через те, що до цієї категорії товарів відносять широке коло інструментів: від типово «дитячих» акварелів і кольорового паперу до «дорослих» дироколів і лазерних дисків.

При такому розмаїтті правильний вибір стає вельми скрутним. І якщо про новомодний планінг та інші товари для офісу вам ще щось розкажуть в магазині, то про щось більш просте, на зразок ручки або олівця, більшість навіть не здогадається запитати. Ось ви, купуючи просту синю ручку, на що звертаєте увагу?

Вибір форми

Різноманітність письмового приладдя, всупереч очікуванням, аж ніяк не сприяє поширенню інформації про ці повсякденні предмети. У магазині більшість перевіряє на листку паперу найдешевші варіанти, навіть не усвідомлюючи, що ручка або олівець можуть не просто залишити лінію на аркуші, але і подарувати справжню насолоду.

Все, що для цього потрібно — вибрати ручку відповідної форми:

  • круглу;
  • шестигранну,
  • трикутну.

Якщо перші два види є майже скрізь, то останні доведеться пошукати. Але якщо ручка для вас — не просто аксесуар, витрачений час того вартий.

Розмір має значення

Чим більш товста ручка, тим гірше почерк. Цю просту істину багато хто засвоїв ще в старших класах школи. Зрозуміло, і тут не обходиться без винятків: професійний каліграф зможе виводити вензелі і величезним маркером, а простий школяр і за допомогою пера навряд чи зобразить готичний шрифт.

Але якщо ви плануєте підписувати листівку за допомогою масивної ручки - задумайтеся: може варто вибрати більш тонку? У той же час, якщо писати доведеться дуже довго — якщо канцтовари купуються в школу або університет, то занадто тонкий корпус буде швидше викликати втому.

І не тільки розмір

Товщина лінії - це не просто цифри. Це здоров'я ваших очей, уборістость почерку і помітність напису. Сучасні стрижні можуть залишати слід шириною від 0,1 до 2 мм. Вибір залежить від вашого здоров'я, звичок і переваг. Якщо ви володієте хорошим зором і пишете в добре освітленому приміщенні — є сенс вибирати стрижні з вузьким слідом.

У підсумку

У сучасних канцелярських магазинах, таких як Канцмайстер, легко знайти все, що тільки може стати в нагоді школяреві, студенту та офісному працівнику. Але саме правильний підбір повсякденних письмових засобів допоможе вам не тільки впевненим почерком вписати себе в історію, але і зробити це із задоволенням.