Кожна жінка у власному арсеналі ювелірних виробів бажає бачити не тільки обручальну каблучку, але й звичайний аксесуар, який вона зможе носити щодня. Здійснюючи самостійний вибір цієї прикраси собі або на подарунок, кожна людина повинна знати, яким чином здійснити правильний вибір, який залежить від багатьох факторів. Тому, якщо є необхідність купити золоте кільце, в першу чергу необхідно звернути увагу на ключові правила придбання цієї прикраси.

Підбір кільця по віку

Купляючи такий аксесуар, як золоте кільце, в першу чергу варто звертати увагу на вік жінки, яка буде його власницею. Для молодих дівчат найбільше пасують маленькі та тоненькі кільця, виготовлені із золота, у порівняні з масивними перснями.

Тут варто запам’ятати золоте правило: чим старшою буде жінка, для якої потрібно купити золоте кільце, тим масивнішим воно повинно бути. Особливо гарно виглядають персні, в яких є натуральні камені. Така жінка буде виглядати розкішно. А ось якщо побачити таке кільце на юній дівчині, то виглядати вона буде досить вульгарно. З таким кільцем жінці у віці можна показатися на любому святковому заході і на неї 100% буде звернуто велику увагу.

Форма рук і пальців – головний критерій

Вибираючи золоте кільце, варт пам’ятати про те, що за допомогою нього можна як підкреслити красу рук та пальців, так і вказати на наявні недоліки. Тому під час вибору кільця слід керуватися наступними правилами:

  • кільця, які мають у власному дизайні горизонтальні лінії, підійдуть довгим та тоненьким пальчикам;
  • асиметрична фігура кільця найбільш пасує коротким та пухлим пальцям, так як не підкреслює їх недоліки, а навпаки трішки візуально збільшує довжину пальців;
  • кільця середньої ширини дозволяють видовжити пальці. Найбільш вдалою буде грушовидна форма або у вигляді сльози;
  • для зовсім вузеньких пальців підійдуть широкі кільця, але обов’язково без інкрустації мінералами;
  • яскраві мінерали, які присутні у кільцях, дають змогу прикрити такий недолік, як вузлуватість пальців;
  • для того, щоб придати власним рукам витонченості, варто звернути увагу на кільця, в яких присутні мінерали овальної форми.

Під час вибору кілець також потрібно дивитися і на кисть руки. Якщо вона досить широка та велика, то слід купувати кільця, які мають великі мінерали овальної форми, які витягують довжину руки та роблять її більш тонкою, ніж вона є насправді у жінки.