Можливо, ви замислювалися над тим, як купити слуховий апарат, але ви переживаєте, як це зробити або чи дійсно він допоможе.

10 порад щодо вибору кращого слухового апарату

1. Візьми з собою друга

Купуючи слуховий апарат, приводьте члена сім’ї чи друга, якщо це можливо. Двоє людей чують і пам’ятають більше.

2. Знайдіть хорошого постачальника

Цінність, яку ви отримаєте від слухового апарату, залежатиме від досвіду та можливостей вашого Центру Слуху, тому обов'язково знайдіть той, якому ви довіряєте. Аудіологи мають ліцензію на продаж слухових апаратів, але сурдологи мають вищу медичну освіту.

3. Визначте свої пріоритети

Кращі постачальники будуть запитувати пацієнтів про їх спосіб життя та слухові потреби: Ви активні чи більш домашня людина? Що ви хочете, щоб слуховий апарат зробив для вас? Ви просто хочете мати можливість чути телевізор? Або ви сподіваєтесь почути проповідь у церкві? Знання ваших пріоритетів допоможе професіоналу визначити, який стиль та технології найкраще підходять для вас.

4. Пройти тестування

Під час візиту вам слід пройти тест на слух. Фахівець після діагностики скаже, який у вас тип слуху. Це допоможе йому вибрати відповідний слуховий апарат, а також запрограмувати його спеціально для вас.

5. Попросіть демонстрацію

Попросіть "тест драйв", рекомендованого вам слухового апарата. Аудіолог запрограмує пристрій з урахуванням втрати слуху, щоб ви могли переконатися, як це працює. Більшість виробників дозволяють пробний період ношення від 30 до 60 днів.

6. Продумайте допоміжні функції

Спрямовані мікрофони можуть покращити слух у галасливих місцях. Бездротова технологія полегшує користування мобільними телефонами та телевізорами. Це все має сучасний слуховий апарат, ціна якого досить висока. Але подумайте, що вам справді потрібно. Якщо ви, як правило, не часто виходите на вулицю, можливо, вам не знадобиться стільки розширених функцій, що може заощадити гроші.

7. Отримайте гарантію

Отримайте підписану копію договору, в якій викладено те, що ви купуєте - модель та марку слухового апарату, ціну, пробний період, будь-які неповернені збори, а також гарантію.

8. Скористайтеся перевагою навчання

Ваш мозок не знає, що робити зі звуком після використання слухових апаратів. Поцікавтеся у свого постачальника про реабілітацію. Деякі слухові тренування можна проводити вдома за допомогою персонального комп’ютера або за допомогою групових занять.

9. Слуховий апарат: ціни

Ці невеликі технологічні дива можуть коштувати від 100 до 3000 доларів за одиницю. Але завжди можна просити знижку.

10. Чи можете ви почути мене зараз?

Не залишайте офіс, не перевіривши, чи підходить вам новий слуховий апарат - і не лише фізично. Чи робить він те, що ти хочеш?

Слухові апарати для дітей: https://sluh.ws/category/apparaty-dlya-dyetyey/