Прекрасною альтернативою жалюзі і штор є тканинні ролети день ніч ціна (http://vikna-dveri.lviv.ua/zhalyuzi/tkanniny-rolety/). Вони володіють відмінною практичністю та привабливим зовнішнім виглядом, що дозволяє використовувати їх в будь-якій кімнаті. Зовні вони представляють собою ціле полотно тканини певного розміру, намотане на вал, який розташований зверху віконної рами. Управляються рулонні штори різними способами. Це можуть бути ланцюгові, пружинні або касетні механізми.

Якщо ви хочете купити металопластикові вікна львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/), то звертайтеся до нас.

Є також варіант автоматичного управління, коли натисканням на одну кнопку можна підняти або опустити штори. І кожна людина має право вибрати свій варіант рулонних штор, який буде вписуватися в загальний інтер'єр кімнати. Після того, як прийнято рішення поставити рулонні штори на вікна пластикові, необхідно знати, що їх можна зробити своїми руками.

Спосіб установки залежить від уподобань власника, однак крім цього він повинен правильно вибрати розміри штор.

Рулонні штори продаються в стандартних розмірах, де найменша ширина становить 40 см, а максимальна – 2500 см. В залежності від ширини полотна штори можуть мати висоту від 165 до 185 см. І підбір рулонних штор залежить від розміру віконної рами.

Щоб встановити штори всередині отвору вікна, необхідно знати ширину і висоту вікна і відняти від кожного вимірювання по 2 см з кожної зі сторін. Таким чином, виходять правильні розміри полотна рулонної штори.

Придбати двері вхідні львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/vhidni-dveri/pro-dveri/) можна в нашому інтернет магазині

Щоб встановити штори поза вікна, що дозволяє легко і ефективно затінити кімнату, необхідно до розмірів віконного отвору додати по 10 див. При цьому, обов'язково варто перевірити, чи буде відкриватися вікно в піднятому стані штор.

Якщо штора буде встановлена на стулці, ширина такого полотна повинна бути всього на 3 см більше ширини скла, а ось її висота має бути рівною висоті стулки. 

http://www.62.ua/list/22728